یکشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۷ - ۰۸:۳۴

مدیر تعالی فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی اردبیل:

تشکیل جلسات کمیته عفاف و حجاب در تمامی واحدهای دانشگاهی ضرورت دارد

کارگاه عفاف و حجاب

مدیر تعالی فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی اردبیل گفت: با توجه به اهمیت ترویج بحث عفاف و حجاب در جامعه، تشکیل منظم جلسات کمیته‌های اشاعه عفاف و حجاب در تمامی واحدهای دانشگاهی علوم پزشکی اردبیل ضرورت دارد.

به گزارش مفدا اردبیل، دکتر نقی دشتی در کارگاه آموزشی و تخصصی ترویج و اشاعه عفاف و حجاب که در سالن جلسات دانشکده دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی اردبیل برگزار شد و مدرسی این کارگاه را بر عهده داشت، به معرفی و تبیین یافته‌های مطالعاتی مراکز معتبر و رسمی از قبیل مرکز پژوهش‌های مجلس درباره عفاف و حجاب پرداخته و چارت سازمانی کمیته عفاف و حجاب در  سطح ستادی دانشگاه و واحدهای تابعه را برای اعضای شرکت‌کننده تشریح کرد.

وی در این کارگاه آموزشی گفت: با توجه به اهمیت ترویج بحث عفاف و حجاب در جامعه، تشکیل منظم جلسات کمیته‌های اشاعه عفاف و حجاب در تمامی واحدهای دانشگاهی علوم پزشکی اردبیل ضرورت دارد.

مدیر تعالی فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی اردبیل در ادامه این کارگاه آموزشی به معرفی برنامه‌های ده گانه عفاف و حجاب بر اساس چک لیست وزارت کشور  و مستندات مورد نیاز آن پرداخت و به برنامه‌های برون سازمانی وزارت بهداشت در حوزه عفاف و حجاب اشاره کرد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.