یکشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۳

شرکت بیش از ۵ هزار و ۵۰۰ نفر از دانشگاه علوم پزشکی اردبیل در جشنواره قرآن و عترت

اخوان اکبری - دادخواه

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی اردبیل گفت: در بیست و سومین جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت، ۵ هزار و ۶۴۴ نفر از این دانشگاه در این جشنواره شرکت کردند.

به گزارش مفدا اردبیل، "دکتر بهروز دادخواه" در مراسم تجلیل از فعالان و رابطین قرآنی دانشگاه علوم پزشکی اردبیل اظهار داشت: خوشبختانه امسال این دانشگاه نتایج قابل قبولی در جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت کسب کرد که در مجموع امتیازها، رتبه چهارم را به دست آوردیم و ۱۴ مقام کشوری نیز توسط شرکت کنندگان علوم پزشکی اردبیل در این جشنواره کسب شد.

وی گفت: در سال ۹۳ تنها ۸۶ نفر از دانشگاه علوم پزشکی اردبیل در این جشنواره ثبت‌نام کردند که در سال گذشته این تعداد به ۳ هزار و ۴۴۸ نفر افزایش پیدا کرده و امسال شاهد ثبت نام ۵ هزار و ۶۴۴ نفر از دانشگاه علوم پزشکی اردبیل در این جشنواره بودیم که دانشگاه علوم پزشکی اردبیل رتبه ممتاز را در جلب مشارکت در این جشنواره کسب کرد.

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی اردبیل افزود: اساتید، کارکنان و دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی اردبیل اهتمام ویژه‌ای به فعالیت‌های قرآنی دارند و تلاش همه جانبه برای استمرار این فعالیت‌ها نیاز می‌باشد.

دادخواه تصریح کرد:‌ کمیته‌های امر به معروف و نهی از منکر، نماز و حجاب و عفاف در دانشگاه تشکیل شده و امسال ۱۴ جلسه کمیته امر به معروف و نهی از منکر تشکیل شده که این در بحث تکریم ارباب رجوع و حفظ و منزلت افراد اهمیت ویژه‌ای دارد.

وی بیان کرد: کمیته حجاب و عفاف نیز فعالیت‌های خود را در راستای اجرایی شدن برنامه‌ها انجام می‌دهد و پیگیر اجرای طرح انطباق نیز در دانشگاه علوم پزشکی اردبیل هستیم.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.