چهارشنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۵ - ۱۷:۲۷

مهم‌ترین اخبار سرویس«قرآن و عترت» مفدا از یکم تا هفدهم آذرماه

ویژه‌های قرآنی هفته

از ابتدای آذرماه تا هفدهم این ماه، خبرهای قرآنی گوناگونی در خروجی «سرویس قرآن و عترت مفدا» قرار گرفت که از جمله مهم‌ترین این خبرها می‌توان به نشست کارگروه پژوهش «کمیسیون توسعه آموزش و پژوهش عالی قرآنی در نظام سلامت» در وزارت بهداشت و گزارشی با عنوان «نگاهی به بیست و دومین دوره جشنواره قرآن و عترت دانشگاهیان وزارت بهداشت» اشاره کرد.

به گزارش مفدا، مهم‌ترین عناوین خبری «سرویس قرآن و عترت مفدا» در بازه زمانی یاد شده را در ادامه می‌خوانیم:


 


چهارشنبه ۳ آذرماه/ نشست کارگروه پژوهش «کمیسیون توسعه آموزش و پژوهش عالی قرآنی در نظام سلامت» با حضور اعضا در وزارت بهداشت برگزار شد و  در این نشست پیش‌نویس سند راهبردی کارگروه پژوهش«کمیسیون توسعه آموزش و پژوهش عالی قرآنی در نظام سلامت» مورد بحث و بررسی اعضا قرار گرفت.
اطلاعات بیشتر این نشست را در اینجا بخوانید.

یکشنبه ۷ آذرماه/ مطلبی با عنوان نگاهی به بیست و دومین دوره جشنواره قرآن و عترت دانشگاهیان وزارت بهداشت منتشر شد که هدف از آن نگاهی گذرا به آیین‌نامه اجرایی بیست و دومین دوره جشنواره قرآن و عترت دانشگاهیان وزارت بهداشت بود.

متن کامل این گزارش را در اینجا بخوانید.

پنجشنبه ۱۱ آذرماه/ گزارشی مبسوط از ضوابط و شرایط ثبت‌نام علاقمندان به حضور در بیست و دومین دوره جشنواره قرآن و عترت دانشگاهیان وزارت بهداشت روی خروجی  مفدا قرار گرفت.

اطلاعات بیشتر این خبر را  اینجا بخوایند.

سه شنبه ۱۶ آذرماه/ گزارشی از ضوابط بخش آوایی بیست و دومین دوره جشنواره قرآن و عترت دانشگاهیان وزارت بهداشت بر روی خروجی قرار گرفت و مهمترین موارد و ضوابط ثبت نام و حضور در این بخش با نگاهی به آیین نامه اجرایی جشنواره بررسی شد.

ضوابط حضور در بخش آوایی جشنواره بیست و دوم را اینجا بخوانید.

چهارشنبه ۱۷ آذرماه/ رییس دانشگاه علوم‌پزشکی فسا در گفت‌وگویی که با مفدا در خصوص بیست و دومین دوره جشنواره قرآن و عترت دانشگاهیان وزارت بهداشت انجام داد، گفت: با بیان اینکه جشنواره قرآن وعترت، نهضت قرآنی وزارت بهداشت را به جلو هدایت می‌کند، از تصمیم خود برای ثبت نام و حضور در دوره بیست و دوم جشنواره خبر داد.

مشروح این مصاحبه را اینجا بخوانید.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.