یکشنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۴:۰۸

به همت مدیریت فرهنگی دانشگاه

همایش«زن، سرچشمهء آرامش» در دانشگاه علوم پزشکی شیراز برگزار گردید.

همایش زن، سرچشمهء آرامش

بنابه گزارش روابط عمومی معاونت فرهنگی و امور دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، همایش بزرگی با عنوان «زن، سرچشمهء آرامش» در این دانشگاه برگزار گردید. معاون فرهنگی و امور دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شیراز با اعلام این خبر گفت: این همایش که با حضور بیش از 180 تن از کارکنان زن دانشگاه برگزار گردید، با استقبال بسیار خوب کارکنان مواجه و دارای بازخورد مثبت، ارزیابی شد.

بنابه گزارش روابط عمومی معاونت فرهنگی و امور دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، همایش بزرگی با عنوان «زن، سرچشمهء آرامش» در این دانشگاه برگزار گردید.

معاون فرهنگی و امور دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شیراز با اعلام این خبر گفت: این همایش که با حضور بیش از 180 تن از کارکنان زن دانشگاه برگزار گردید، با استقبال بسیار خوب کارکنان مواجه و دارای بازخورد مثبت، ارزیابی شد.

دکتر کوروش عزیزی با اشاره به این موضوع که این همایش ویژهء کارکنان زن دانشگاه برگزار شد ادامه داد: در این نشست تلاش گردید تا در دو موضوع مولفه های دستیابی به آرامش و نیز آموزش مهارت های کسب آرامش درونی آموزش های لازم به مخاطبین داده شود.

عزیزی گفت: در این همایش که با همکاری و همت کمیتهء عفاف و حجاب دانشگاه برگزار گردید، از حضور خانم هادیه پرهیزکار، عضو هیئت علمی دانشگاه بهره بردیم.

خانم پرهیزکار در این همایش خطاب به مخاطبین اظهار داشت: آرامش یعنی خود واقعی من و اگر فردی نتواند آرامش درونی خود را پیدا کند، در هر شرایطی احساس بی‌قراری خواهد کرد و اگر کسی بتواند درون آرام خود را پیدا کند، در هر شرایطی آرام خواهد بود و آن آرامش را حفظ خواهد کرد چون آرامش خود را به عوامل بیرونی گره نزده است.

عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی شیراز ادامه داد: زن بواسطه ویژگی‌های منحصر بفردی که دارد، توانایی بیشتری برای دستیابی به آرامش و انتقال آن به اعضای خانواده خود را داشته و نقش‌های محوری وی در خانواده، سبب می‌شود تاثیرگذاری زیادی بر آرامش همسر و فرزندانش داشته باشد.

این همایش آموزشی یک روزه ویژهء زنان کارمند دانشگاه و دارای سه و نیم امتیاز باز آموزی بود.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.