چهارشنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۵ - ۱۲:۳۲

برگزاری جلسه ستاد شاهد و ایثارگر دانشگاه با حضور مدیر کل امور دانشجویان شاهد و ایثارگر وزارت بهداشت

جلسه

جلسه ستاد شاهد و ایثارگر دانشگاه با حضور مدیر کل امور دانشجویان شاهد و ایثارگر وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، رییس دانشگاه، مسئولین بنیاد شهید و سایر اعضاء روز سه شنبه مورخ 16/9/95 در سالن شهداء ستاد مرکزی برگزار شد.

دکتر محمد حسین اعرابی رییس دانشگاه در این جلسه، ضمن تشکر از حضور مدعوین و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای 16 آذر، به افزایش توانمند سازی دانشجویان شاهد و ایثارگر در کنار تشویق و ترغیب آنان و پررنگ تر شدن بحث دانشجوی همیار تأکید کرد.

دکتر رحیمی مدیر کل امور دانشجویان شاهد و ایثارگر وزارت بهداشت نیز در این نشست، ضمن تشکر از کلیه کسانی که با ستاد شاهد و ایثارگر دانشگاه همکاری می‏کنند، بر افزایش خودباوری دانشجویان اشاره کرد و گفت: باید از دانشجویان برتر در ستادهای شاهد حمایت بیشتر به عمل آید.

وی، از راه اندازی سیستم سما سامانه برای ستادهای شاهد و ایثارگر کل کشور خبر داد و تصریح کرد: به منظور تقدیر و حمایت از این دانشجویان هسته مرکزی در کل دانشگاه های کشور در قالب مناطق 10گانه تشکیل شده است.

دکتر طاهره مازوچی، دبیر ستاد شاهد و ایثارگر دانشگاه در این جلسه، گزارش کلی از فعالیت ها و برنامه‏های ستاد شاهد را ارائه کرد.

اساتید مشاور نیز در این نشست، به بیان نقطه نظرات و پیشنهادات خود در مورد روند ارائه تسهیلات بهتر به دانشجویان شاهد و ایثارگر پرداختند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.