یکشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۸

معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان:

۱۳آبان یادآورحماسه سازی جوانان کشور دربرابراستکبار است

روز 13 آبان

به گزارش مفدا هرمزگان ؛ معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان در روز۱۳آبان در حاشیه بازدید از غرفه ایستگاه دانشجوانجمن دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان به خبرنگار مفدا گفت : ۱۳ آبان یادآور حماسه سازی قشری از جوانان و نوجوانان این مرز وبوم بود که ظلم و ستم رژیم شاهنشاهی را برنتابیدند وبا فداکاریها و از جان گذشتگی هایشان این روز را در تا ریخ انقلاب جاودانه کردند.

معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان:

۱۳آبان یادآورحماسه سازی جوانان کشور دربرابراستکبار است

به گزارش مفدا هرمزگان؛ معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان در روز۱۳آبان در حاشیه بازدید از غرفه ایستگاه دانشجوانجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان به خبرنگار مفدا گفت : ۱۳ آبان یادآور حماسه سازی قشری از جوانان و نوجوانان این مرز وبوم بود که ظلم و ستم رژیم شاهنشاهی را برنتابیدند وبا فداکاریها و از جان گذشتگی هایشان این روز را در تا ریخ انقلاب جاودانه کردند.

دکتر "عبدالعظیم نجاتی زاده" با اشاره به اینکه جوانان و نوجوانان این روز را در تاریخ کشور نهادینه ساختند، گفت : روز ۱۳ آبان سال ۱۳۹۷ جوانان و نوجوانان دانش آموزو دانشگاهیان باداشتن آگاهی و بصیرت با پیروی همه جانبه از رهبرفرزانه خود با حضور با شکوه در این روز با آرمان های انقلاب عهد مجدد بستند.

"نجاتی زاده" یادآور شد: امروز دوباره اقشار مختلف مردم همراه با دانش آموزان و دانشجویان از کرانه آبهای گرم خلیج همیشه فارس شعارمرگ برآمریگا را محکم تر فریاد زدند.

گفتنی است ؛غرفه ایستگاه دانشجو در محل برگزاری روز ۱۳ آبان با همت انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان برگزارشد و نشریه ویژه روز ۱۳آبان را در بین مردم توزیع کردند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.