چهارشنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۵ - ۱۱:۳۹

علی مطهری تأکید کرد:

ضرورت توجه مسئولان به آموزه‌های قرآنی برای ایجاد همدلی و حل مشکلات مردم

علی مطهری

نائب‌رئیس مجلس شورای اسلامی با تأکید بر ضرورت ایجاد فضای همدلی و همراهی بین دولت و مجلس گفت: همدلی و همراهی بین مسئولان برای حل مشکلات و توجه به مردم، از دستورات قرآن است که باید به آن عمل شود و این فضا دارد ایجاد می‌شود و می‌توان نسبت به آینده خوش‌بین بود.

به گزارش مفدا، علی مطهری، نائب‌رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به تعامل دولت و مجلس و تأثیر آن بر فضای کلی جامعه گفت: تعامل خوبی بین دولت و مجلس وجود دارد و تندروی‌های گذشته تأثیرگذاری زیادی ندارد.

وی گفت: آنچه در روابط میان قوا و مسئولان مهم است، این است که اخلاق را رعایت کنند و برای رسیدن به هدف خود از هر وسیله‌ای استفاده نکنند و به تهمت و دروغ و افترا متوسل نشوند.

منتخب مردم تهران در مجلس ادامه داد: همین که فضای همکاری و همدلی بین دولت و مجلس ایجاد شود در حل مشکلات کشور مؤثر خواهد بود چرا که در این صورت به جای در نظر داشتن تعصبات گروهی و جناحی، به دنبال حل مشکلات مردم خواهیم بود.

مطهری در گف و گو با ایکنا، عنوان کرد: این همدلی و همراهی بین مسئولان برای حل مشکلات و توجه به مردم از دستورات اکید قرآن است که باید به آن عمل شود و این فضا دارد ایجاد می‌شود و می‌توان نسبت به آینده خوش‌بین بود.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.