چهارشنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۵ - ۱۱:۳۴

عضو هیئت‌رئیسه کمیسیون فرهنگی مجلس بیان کرد:

تلاش کمیسیون فرهنگی برای افزایش بودجه‌های قرآنی در سال ۹۶

جعفرپور عضو کمیسیون فرهنگی مجلس

جعفرپور اظهار کرد: تمام تلاش کمیسیون فرهنگی مجلس در این زمینه است که در بودجه ۹۶ که در پیش داریم، مبلغ قابل توجهی برای حوزه‌های فرهنگی و قرآنی اختصاص دهیم.

به گزارش مفدا، جمشید جعفرپور، عضو هیئت‌رئیسه کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی، درباره وضعیت بودجه‌های فرهنگی و قرآنی اظهار کرد: همانگونه که اطلاع دارید، ما در همه زمینه‌ها برای بودجه‌ریزی دارای مشکل هستیم و به شکل طبیعی، این مشکل گریبانگیر فعالیت‌های قرآنی و فرهنگی هم به شکل عام شده است.

وی ادامه داد: طبیعی است که تمام تلاش کمیسیون فرهنگی در این مسیر است که برای فعالیت‌های فرهنگی و قرآنی، بودجه‌های بیشتر و زمینه‌های فعالیت بهتری را فراهم کنیم.

جعفرپور  در گفت و گو با ایکنا، افزود: ما در حوزه اندیشه و فرهنگ دینی باید به بهترین ابزارها و فناوری‌ها از یک طرف و متخصص‌ترین نیروی انسانی برای استفاده از آن ابزارها مجهز شویم تا شاهد بهبود فعالیت در این عرصه‌ها باشیم.

سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس اظهار کرد: اگر تعهد و تخصص از یک طرف و استفاده از ابزارهای لازم را تلفیق کنیم، شاهد خواهیم بود که خبرگزاری قرآنی و نهادهای فعال در حوزه اندیشه دینی ما هم بسیار فعال‌تر عمل خواهند کند.

جعفرپور در پایان گفت: تمام تلاش مجلس در همین زمینه است و در بودجه ۹۶ که در پیش داریم، همه سعی ما در کمیسیون فرهنگی بر این خواهد بود که مبلغ قابل توجهی برای حوزه‌های فرهنگی و قرآنی اختصاص دهیم.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.