شنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۷ - ۰۸:۲۴

آشنائی با اداره امور خوابگاههای مدیریت دانشجوئی

خوابگاه

تامین رفاه و آسایش دانشجویان در خوابگاه به اداره امور خوابگاه ها محول شده است. خوابگاه محیطی است که دانشجوی غیر بومی دانشگاه ضمن پرداختن به آموزش، در آنجا زندگی می کند و در واقع بخش مهمی از زندگی دانشجوی غیر بومی در خوابگاه می گذرد. به دلیل اهمیتی که دوران دانشجویی دارد و به لحاظ تاثیری که محیط بر شخصیت افراد می گذارد ایام سکونت در خوابگاه ها یکی از مهم ترین ایام زندگی دانشجو است.

ایامی که گاهی پایه گذار شخصیت آینده دانشجو می شود. ایامی که دانشجو تجربه گران قیمت زندگی اجتماعی و حضور در مجامع عمومی را کسب می کند. سکونت در خوابگاه فرصتی را برای دانشجو ایجاد می کند. که بتواند استقلال در زندگی و پذیرش مسئولیت اداره زندگی را درک کند. فرصتی که چون همزمان با کسب دانش و قبول تعهد انجام وظیفه ای است که قرار است در آینده عهده دار آن باشد بسیار مغتنم و باارزش است. بدون شک این واقعیت را باید پذیرفت که زندگی در جمع و در محیطی عمومی بنام خوابگاه روحیه ای مناسب این نوع زندگی را می طلبد. دوران سکونت در خوابگاه برای دانشجویانی که از نقاط مختلف کشور عزیزمان در یک مجموعه گرد هم آمده و با هم زندگی می کنند و هدف مشترکشان انجام رسالت مهم خدمت انسان ها است می تواند زمینه ساز مودت ها و برادی ها باشد.

معرفی پرسنل امور خوابگاهها

مقررات اسکان

امکانات رفاهی

دستورالعمل اجاره بهای خوابگاههای دانشگاه علوم پزشکی

آدرس خوابگاههای دانشجویی

فرم تعهد نامه محضری

ساختمان های خوابگاهی

دانشگاه در حال حاضر5  ساختمان خوابگاهی دارد که 3 ساختمان آن بصورت متمرکز در مجتمع دانشگاهی پیامبر اعظم (ص) و 2خوابگاه دیگر بصورت پراکنده در سطح شهر قرار دارند . اسکان دانشجویان دختر در 2 ساختمان و دانشجویان پسر در ۳ ساختمان می باشد .

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.