چهارشنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۵ - ۱۰:۴۷

معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه:

با عشق و علاقه در ساخت پردیس دانشگاه مشارکت کردم

جشن روز دانشجو

معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه عشق و علاقه را عامل پیش روی بسیاری از فعالیت ها دانست و گفت: با عشق برای پروژه ساخت پردیس پیش قدم شدم.

به گزارش مفدا تربت حیدریه، سید احمد نظام،معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه شب گذشته در جشن روز دانشجو این دانشگاه در محل سالن شرکت نفت شهرستان با بیان این که دکتر علامه وعده هایی  مبنی بر افزایش بودجه داده اند، گفت: در شش سال فعالیتم در این حوزه تا کنون یک ریال بودجه فرهنگی نیز ندیده ام. 
وی ادامه داد: در رابطه با خرید ساختمان شرکت نفت ناراضی بودم و مخالفت کردم،ای کاش می توانستم اقدامات دیگری انجام دهم تا این اتفاق نیفتد. 
معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه با اشاره به هزینه ساخت ساختمان توسعه خاطر نشان کرد: هزینه ساختمان توسعه چیزی است که گذشته  و نمی توان برای آن کاری کرد.
وی ضمن اعلام برگزاری جشنواره علمی فرهنگی کیمیا در سطح شمال شرق کشور ادامه داد:
در رابطه با جشنواره علمی فرهنگی کیمیا موافقت شده تا بودجه ای از  سمت معاونت آموزشی وزارتخانه دریافت  و در این راستا هزینه شود.
عشق و علاقه عامل اصلی موفقیت
سید احمد نظام عشق و علاقه به کار را عامل پیش روی بسیاری از کارهایش دانست و بیان کرد: با عشق و علاقه برای پروژه ساخت پردیس پیش قدم شدم، در بحث بیمارستان امام حسین(ع) نیز با اینکه در حوزه کاری ام مطرح نبوده، این مسئولیت را پذیرفتم و با همان عشق و علاقه در تهران پیگیر هستم.
برنامه های ساخت پردیس
معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه گفت: از شنبه هفته آینده به دنبال گرفتن وام ازمعاونت توسعه وزارتخانه هستیم و اگر وامی اخذ شود،برای ساخت پردیس پرداخت می شود.
وی افزود: بر اساس  آخرین پیگیری های صورت گرفته، پروژه خوابگاه خیر ساز که قرار است در کل کشور 15خوابگاه در دانشگاه های علوم پزشکی، وزارت علوم و آزاد ساخته شود، شهرستان تربت حیدریه را نیز شامل می شود.
تغذیه، کیفیت، مناقصه
نظام در بحث سلف سرویس حداکثر کار صورت گرفته از سال گذشته  که موجب صرفه جویی180میلیونی و بهبود کیفیت غذا شد، اختصاص فصای سالن ورزشی به سلف دانشگاه بجای رفتن به رستورانی در خارج دانشگاه عنوان کرد. 
وی ادامه داد: با وجود هزینه زیاد جریان تغذیه، قانون ما را مکلف می کند تا هر سال تهیه غذا را به بخش خصوصی واگذار و مناقصه برگزار کنیم؛ همچنین با توجه به این که امسال مناقصه با قیمت بسیار پایین مطرح شد، دانشجویان و مسئولین به مشکل خوردند و به دلیل کیفیت پایین غذاها با شرکت دیگری همکاری کردیم.
معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه  وضعیت سرویس های ایاب و ذهاب و مطالبات ورزشی دانشجویان را قابل پیگیری دانست و گفت:دانشجویان می توانند کوتاهی های انجام شده از سوی مسئولین را از معاونین و نماینده دانشگاه پیگیری کنند.
گزارش فعالیت های  فرهنگی از سال گذشته تا کنون
وی افزود:از محدود ترین دانشگاه هایی هستیم که هرساله جشنواره فرهنگی و ورزشی با حضور مهمانان ویژه از وزارتخانه برگزار می کنیم.
برنامه های فرهنگی
سید احمد نظام، در پایان برگزاری کنگره شهدا در اسفندماه، پنجمین جشنواره فرهنگی ورزشی، توسعه  فعالیت انجمن علمی در ترم بعد و برگزاری جشن روز جوان در اردیبهشت  را از جمله برنامه های فرهنگی در ماه های آتی  برشمرد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.