چهارشنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۵ - ۱۰:۵۵

قائم مقام مدیر کل فرهنگی وزارت بهداشت:

دانشجویان سوای از فعالیت های علمی، در بخش فرهنگی نیز فعال باشند

به دنبال حل مشکلات بودجه ای هستیم

نشست با هاشم ورزی

قائم مقام مدیرکل فرهنگی وزارت بهداشت، در خصوص فعالیت های فرهنگی گسترده در دانشگاه گفت: دانشجویان باید برای پیشبرد زمینه های فرهنگی دانشگاه سوای از فعالیت های علمی در بخش های فرهنگی نیز احساس مسئولیت کنند.

به گزارش مفدا تربت حیدریه، جلسه نشست فعالان و دبیران کانون های واحد فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه دیروز با حضور مهندس هاشم ورزی، قائم مقام مدیرکل فرهنگی وزارت بهداشت در دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه برگزار شد.
این جلسه که با محوریت طرح مشکلات کانون ها و اهداف پیشرونده آنان برگزار شد، با حمایت و پاسخگویی از سوی مدیریت فرهنگی وزارت بهداشت همراه بود. 
دبیران انجمن های علمی دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه در این نشست از فعالیت های صورت گرفته درانجمن های علمی نظیر ایجاد پنل های علمی، چاپ نشریه، کلاس های آموزشی و بازدید از سازمان های مرتبط با انجمن های علمی سخن گفتند و خواستار مشخص شدن چارت اساسنامه ای انجمن های علمی  شدند.
دانشجویان فعال فرهنگی با اشاره به کارکرد دانشجویان فعال انجمن های علمی و مشکلات بودجه ای کانون ها اذعان داشتند: با توجه به فقدان بودجه ی کافی اختصاص داده شده به کانون های علمی و فرهنگی از نظر تجهیزات فاصله ی زیادی با دیگر دانشگاه ها داریم لذا در حال رایزنی با وزارت برای تعیین مزایای دانشجویان فعال در انجمن های علمی هستیم. 
مهندس هاشم ورزی قائم مقام مدیرکل فرهنگی وزارت بهداشت، در خصوص فعالیت های فرهنگی گسترده در دانشگاه گفت: دانشجویان باید برای پیشبرد زمینه های فرهنگی دانشگاه سوای از فعالیت های علمی در بخش های فرهنگی نیز احساس مسئولیت کنند و فعالیت های خود را به نحو احسن و شایسته به انجام برسانند.
 وی کمبود بودجه در وزارت بهداشت را دغدغه ای مهم  دانست و گفت: امیدواریم با همت دانشگاه ها و ارگان های مختلف از جمله شهرداری و استانداری ها این مشکلات بودجه ای مرتفع شوند تا فعالیت های فرهنگی وزارت نیز بصورت گسترده تری انجام بپذیرد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.