یکشنبه ۶ آبان ۱۳۹۷ - ۱۷:۳۲

پزشکان دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی همراه با کاروان اربعین حسینی

استانداردهای پزشکی

کادر درمانی بهداشت و درمان دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی به منظور استقرار در مرزهای غربی کشور و ایجاد بیمارستان صحرایی و پایگاه‌های اورژانس؛ به محل‌های تعیین شده اعزام می‌شود.

به گزارش مفدا، دکتر هاشمی؛ رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی از اعزام کادر درمانی و آمبولانس‌های ۱۱۵ به همراه تکنسین فوریت‌های پزشکی در مرحله اول به محل تعیین شده در مرز ایران و عراق خبر داد.

وی با اشاره به مشارکت دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی در تامین نیروی انسانی برای ارائه خدمات درمانی در بیمارستان‌های مرزی، افزود: همانند سال‌های گذشته کادر درمانی شامل پزشکان متخصص، پزشک عمومی، پرستار و کارشناس بیهوشی و دارویی در روزهای آتی به مرزهای غربی کشور اعزام می‌شوند.

رئیس مرکز مدیریت حوادث با اشاره به امکان ثبت نام همکاران درمانی خصوصا متخصصین، دستیاران سال آخر رشته‌های تخصص مورد نیاز درقالب طرح یک ماهه، خاطرنشان کرد: متخصصین رشته‌های طب اورژانس، ارتوپدی، جراح عمومی، اطفال و بیهوشی، پزشکان عمومی، پرستاران و کارشناسان دارویی و بیهوشی می‌توانند برای دو بازه زمانی در آبان ماه جهت حضور در این مناطق ثبت نام کنند.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه شهید بهشتی، وی درخاتمه افزود: کادر درمانی علاقمند به حضور در این حرکت بزرگ مردمی، می توانند به شماره‌های ۰۹۱۲۵۸۷۵۶۹۴ و ۶۶۷۶۱۱۰۳ مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تماس بگیرند و اطلاعات مربوط به شرایط ثبت نام را دریافت کنند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.