چهارشنبه ۲ آبان ۱۳۹۷ - ۱۸:۵۰

نشست مشترک شورای صنفی با معاون پشتیبانی و معاون فرهنگی و دانشجویی

جلسه شورای صنفی

روز دوشنبه 30 مهرماه نشست مشترک معاون محترم پشتیبانی، معاون فرهنگی و امور دانشجویی، نماینده مقام معظم رهبری در دانشگاه و مدیر پشتیبانی با نمایندگان شورای صنفی مرکزی دانشجویان جهت بررسی مشکلات صنفی در محل معاونت پشتیبانی برگزار گردید.

به گزارش زاهدان مفدا-روز دوشنبه 30 مهرماه نشت مشترک معاون محترم پشتیبانی، معاون فرهنگی و امور دانشجویی، نماینده مقام معظم رهبری در دانشگاه و مدیر پشتیبانی با نمایندگان شورای صنفی مرکزی دانشجویان جهت بررسی مشکلات صنفی در محل معاونت پشتیبانی برگزار گردید.

در ابتدای این جلسه آقای کارواندری دبیرکل شورای صنفی با توجه به اعتراض گسترده ی دانشجویان در ارتباط به سلف خواستار تسریع در روند اداری مناقصه سلف و همچنین خواهان  تذکر به شرکت فعلی جهت بهبود کیفیت غذای سلف شدند. دکتر کیانی مدیریت محترم پشتیبانی دانشگاه در این باره توضیح دادند که روند اداری مناقصه طی شده است و ان شا الله در طول آبان ماه مناقصه انجام و وضعیت سلف مشخص خواهد شد و همچنین دکتر انصاری معاون محترم فرهنگی و امور دانشجویی تاکید کردند که با جدیت پیگیر انجام مناقصه و تسریع در این امر هستند، همچنین دکتر شهنوازی معاونت محترم پشتیبانی دانشگاه دستور تشکیل جلسه مشترک با مسئول فعلی سلف جهت بهبود کیفیت و کمیت غذا را دادند.
از جمله موارد دیگر که در این جلسه مطرح گردید اعتراض دانشجویان نسبت به وضعیت اجناس و نحوه ی رفتار مسول بوفه ی مرکزی دانشگاه بود که دکتر انصاری با تاکید بر اینکه در بازدید اخیر صورت گرفته  از بوفه، تذکر کتبی نیز به مسئول آن داده شده است و همچنین به دلیل اعتراض دانشجویان مشخص کردن وضعیت بوفه در دستور کار معاونت پشتیبانی و معاونت دانشجویی قرار گرفته است و به زودی تعیین تکلیف خواهد شد.
همچنین در این جلسه با توجه به سرد شدن هوا موضوع تامین سوخت دانشگاه مطرح گردید و دکتر انصاری جهت تسریع در این امر درخواست پیگیری این موضوع توسط معاونت پشتیبانی را نیز مطرح کردند که دکتر شهنوازی معاون محترم پشتیبانی دانشگاه نیز در این باره قبول همکاری کرده و افزودند که پیگیری سوخت را نیز در دستور کار قرار خواهند داد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.