چهارشنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۵ - ۰۹:۰۱

پیام معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه به مناسبت روز دانشجو

حاج اقا نظام
به گزارش مفدا تربت حیدریه سید احمد نظام، معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه با صدور پیامی فرارسیدن روز دانشجو را به دانشجویان تبریک گفت. 
متن پیام بدین شرح است: 
به نام خدا
ضمن گرامیداشت یاد و نام شهدای دانشجو و تبریک روز دانشجو به تمامی دانشجویان به ویژه دانشجویان دانشگاه های علوم پزشکی کشور، همانطور که مستحضر هستید یکی از مهمترین رسالت های جمهوری اسلامی ایران، ارائه یک الگوی جامع به تمامی کشورهای جهان به ویژه کشورهای اسلامی می باشد.
 از طرفی دانشگاه ها یکی از مهمترین و برجسته ترین بخش های یک کشور هستند که زمینه رشد و توسعه کشورها را فراهم می کنند، با عنایت به نقش بسیار مهم و ارزنده دانشجویان در رشد و پویایی و ارتقاء سطح دانشگاه ها، وظیفه و رسالت خطیری به عهده آنان می باشد، لذا دانشجویان می بایست با سخت کوشی، تلاش شبانه روزی و همتی بلند در حوزه های آموزشی، فرهنگی و پژوهشی الگویی بی نظیر را به دانشگاه های جهان و به ویژه دانشگاه های جهان اسلام ارائه نمایند. 
بنابراین به منظور دستیابی به این رسالت مهم توجه به منویات مقام معظم رهبری و انتظارات ایشان از دانشجویان، داشتن برنامه ریزی دقیق، ارتقاء مهارت های مطالعه، مدیریت زمان، استفاده بهینه از توان علمی اساتید، داشتن تفکر انتقادی، مطالعه آخرین یافته علمی، توجه ویژه به پژوهش های کاربردی، فعالیت در راستای اهداف علمی کشور وسند چشم انداز افق 1404 ، همچنین توسعه همه جانبه فرهنگی و توجه به اخلاق اسلامی و حرفه ای ضروری است.
 امید است با فعالیت های شایسته شما دانشجویان عزیز، شاهد حرکتی پرشتاب تر در راستای دستیابی به اهداف والای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران باشیم.
سید احمد نظام؛ معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه، 16 آذر 95

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.