دوشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۷

روابط عمومی معاونت دانشجویی وفرهنگی

معارفه دانشجویان نوپذیرفته ستاد شاهد وایثارگر دانشگاه علوم پزشکی البرز

معارفه دانشجویان نوپذیرفته ستاد شاهد وایثارگر دانشگاه علوم پزشکی البرز

مراسم توجیهی ومعارفه ی دانشجویان نوپذیرفته ستاد شاهد و ایثار گر دانشگاه با حضور مسئولان دانشگاه و بنیاد شهید برگزار شد.

به گزارش مفدا البرز،ظهر امروز (۳۰مهر ماه)مراسم توجیهی ومعارفه ی دانشجویان نوپذیرفته ستاد شاهد و ایثار گر دانشگاه با حضورمعاون آموزشی ، معاون دانشجویی و فرهنگی،  معاون دفتر نمایندگی مقانم معظم رهبری در دانشگاه ، مدیر آموزش و تحصیلات تکمیلی ,  معاون آموزشی و فرهنگی بنیاد شهید و امور ایثارگران البرز در محل سالن فارابی برگزار شد.  

 دکتر آبروش مشاور رئیس دانشگاه و مسئول امور شاهد وایثار  ضمن ارج نهادن به مقام شامخ خانوادههای معزز شهدا و ایثارگران گفت: هر ساله نشست توجیهی و معارفه با هدف آشنایی بیشتر دانشجویان نوپذیرفته ستاد شاهد و ایثار گر دانشگاه با مسئولین مربوطه ، قوانین ، برنامه ها و حقوق خود در دانشگاه برگزار می شود و امسال نیز با پذیرفته شدن ۶۸ دانشجوی جدید شاهد و ایثارگر این نشست برگزار شده است. 

دکتر آبروش افزود: ستاد شاهد و ایثارگر دانشگاه علوم پزشکی البرز در دو بخش کارمندی  و دانشجویی به بیش از هزار نفر  که ۷۰۰ نفر آن از همکاران و کارکنان دانشگاه می باشد خدمات ارائه می دهد.

در ادامه این مراسم حجت الاسلام حاجی پور ، معاون دفتر نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه و دکتر معصومه جودکی ، معاون دانشجویی و فرهنگی  و دکتر سعید محمدی ، مدیر حراست دانشگاه با تاکید بر حفظ فرهنگ شهادت و ایثار در جامعه پیرامون نقش فرزندان شاهد و ایثار گر در پاسداشت ارزش های انقلاب به ایراد سخنرانی پرداختند. 

گفتنی است دکتر طیبی آراسته ، معاون آموزشی دانشگاه با بیان اینکه شما دانشجویان می بایست با حفظ شادابی و نشاط خود و حضور فعال در برنامه های فرهنگی  دانشگاه در عرصه ی علم و تحصیل نیز به خوبی بدرخشید تصریح کرد: دانشجویی تغییر ماهوی بزرگی است که می بایست در همه ی ابعاد و زمینه ها این تغییر مثبت شکل بگیرد چرا که آینده  کشور  به شما بستگی دارد. 

سپس دکتر خیر مند مدیر آموزش و تحصیلات تکمیلی دانشگاه در جمع دانشجویان شاهد و ایثار گر ضمن بیان مقررات و قوانین آموزشی دانشجویان شاهد و ایثار گر خاطر نشان کرد: طبق سالهای گذشته برنامه حضور در بین دانشجویان ستاد شاهدو ایثار گر و رسیدگی به مشکلات و درخواست آنان به ترتیب در همه ی دانشکده ها انجام می شود. 

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.