دوشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۳

دبیر کانون موسیقی، نماینده کانون های فرهنگی _هنری و اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی اهواز شد

اهواز

حسین بهرامی مقدم دانشجوی رشته پزشکی ورودی سال ۱۳۹۵ دانشگاه و دبیرکانون موسیقی دانشگاه با کسب حداکثر آرا از دبیران کانون های فرهنگی هنری و اجتماعی دانشگاه به عنوان نماینده این کانون های دانشجویی انتخاب شد.

به گزارش مفدا اهواز هرساله پس از برگزاری انتخابات شورای مرکزی کانون های دانشجویی و انتخاب دبیر هر کانون یک نفر به عنوان نماینده دبیران کانون ها انتخاب می شود که، مطابق سالیان گذشته در سال جدید پس از تعیین دبیران کلیه کانون های فرهنگی_هنری و اجتماعی دانشگاه، دوشنبه،۳۰مهرماه ۹۷، انتخابات تعیین نماینده کانون ها با حضور مهندس ابراهیم ناصرمنش، معاون مدیر فرهنگی در دفتر مدیریت فرهنگی و فوق برنامه برگزار شد و حسین بهرامی مقدم پس از ارائه برنامه های خود به عنوان کاندید این انتخابات  با کسب حداکثر آرای دبیران کانون ها به عنوان نماینده این کانون های دانشجویی به مدت یکسال انتخاب شد.

بهرامی مقدم با اشاره به سه سال فعالیت دانشجویی خود در حوزه فرهنگی دانشگاه گفت:فعالیت دوران دانشجویی بیش از هرچیزی نیازمند علاقه فرد است.

وی به بیان برخی مشکلات و نحوه تخصیص بودجه به این کانون های دانشجویی پرداخت و ادامه داد، کمبود فضای فیزیکی یک مشکل مهم این کانون ها است که ضروری است در ادامه تلاش و پیگیری دبیران قبلی  تا حصول نتیجه این تلاش استمرار پیدا کند.

بهرامی مقدم در پایان بر همکاری کانون ها باهم برای اجرای برنامه ها تاکید کرد.

گفتنی است پیش از این حسین عیسوند، دانشجوی رشته پزشکی دانشگاه به مدت یکسال این مسئولیت را به عهده داشت.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.