سه‌شنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۵ - ۱۰:۱۷

مدیرکل شاهد و ایثارگر دانشگاه خبر داد:

شهادت ۳۰ دانشجوی دانشگاه آزاد در دفاع از حرم اهل بیت

دانشجویان شهید

مدیر کل شاهد و ایثارگر دانشگاه آزاد گفت: طی سالهای اخیر حدود ۳۰ دانشجوی دانشگاه آزاد در دفاع از حرم اهل بیت در کشورهای عراق و سوریه به شهادت رسیده اند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی معاونت فرهنگی، دانشجویی و امور مجلس وزارت بهداشت، محمدتقی طباطبایی گفت: باتوجه به شهادت این تعداد از دانشگاه آزاد در اردیبهشت ماه سال جاری کنگره بزرگداشت شهدای مدافع حرم در این دانشگاه برگزار خواهد شد.

وی افزود: همچنین این دانشگاه دارای ۳۵۰ دانشجوی شهید در دوران دفاع مقدس است که براین اساس نیز برنامه داریم کنگره متمرکزی برای تجلیل از مقام شهدای دانشجو این دانشگاه برگزار کنیم.

مدیرکل شاهد و ایثارگر دانشگاه آزاد خاطرنشان کرد: از دیگر برنامه های این دانشگاه در حوزه تجلیل از شهدا تکمیل یادمان شهدای گمنام در واحدهای این دانشگاه است.

طباطبایی عنوان کرد: در ۸۴ واحد این دانشگاه بیش از ۲۲۰ شهید گمنام به خاک سپرده شده اند که تاکنون ۴۲ یادمان شهدا در واحدهای این دانشگاه تکمیل و به بهره برداری رسیده است و طی ۶ ماهه نخست امسال نیز ۴۰ یادمان جدید تکمیل و راه اندازی خواهد شد.

به گزارش مهر، وی تاکید کرد: پس از تکمیل یادمان های شهدای گمنام این دانشگاه اطلس یادمان شهدای گمنام دانشگاه را تدوین و منتشر خواهد کرد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.