یکشنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۵ - ۱۳:۳۶

ویژه برنامه های دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز در بزرگداشت روز دانشجو

روز دانشجو

دکتر ساسان موگهی معاون فرهنگی و دانشجویی با گرامی داشت 16 آذر روز دانشجو، گفت: اعتراض دانشجویان در ۱۶ آذر ۱۳۳۲ به ورود معاون رئیس جمهور آمریکا از مهم‏ترین حرکت‏های سیاسی دانشجویان می باشد که از این رو 16 آذر در تقویم رسمی کشور به عنوان روز دانشجو و استکبار ستیزی نامگذاری شده است.


وی تصریح کرد: در دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز برنامه ریزی های لازم جهت بزرگداشت این روز که مبارک بنام دانشجو است، انجام شده است. از عمده ترین این برنامه ها نشست پرسش و پاسخ دانشجویان و مسئولین دانشگاه می باشد که در سه شنبه 16 آذر ترتیب داده شده و دانشجویان میتوانند با طرح مستقیم سوالات خود بصورت کتبی یا شفاهی، از مسئولین پاسخ لازم را دریافت نمایند.


موگهی اظهار داشت: به امید خداوند متعال در این روز بزرگ رئیس دانشگاه و دیگر اعضای هیئت رئیسه از دانشجویان در دانشکده ها و خوابگاه دیدار خواهند کرد. و اختتامیه مسابقات ورزش های قهرمانی بین دانشکده ای نیز با حضور دانشجویان و مسئولین برگزار میشود.


معاون دانشگاه با بیان اینکه دو افتتاحیه نیز بدین مناسبت در نظر گرفته شده است، عنوان کرد: افتتاحیه و تجهیز سالن های ورزشی خوابگاه های انقلاب و امانیه و تجهیز سلف سرویس خوابگاه های شهید رجایی، انقلاب، شهدا و امانیه به دستگاه های گرم نگهدارنده غذا می باشد.


وی عنوان داشت: اجرای برنامه های متنوعی توسط تشکل ها، برگزاری سه کارگاه و یک همایش روانشناختی، برگزاری اردوهای فرهنگی سیاحتی، مسابقات ورزش های همگانی درون خوابگاهی از دیگر برنامه های تعین شده به مناسبت بزرگداشت روز دانشجو می باشد.


گفتنی است اهداء گل و توزیع شیرینی، تمهیداتی در برنامه غذایی، رایگان نمودن استخر دانشگاه جهت دانشجویان و ... از دیگر برنامه ها در راستای گرامیداشت روز دانشجو می باشد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.