چهارشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۵

جلسه توجیهی دانشجویان ورودی جدید

برگزاری همایش "مهر شکوفایی" ویژه دانشجویان ورودی جدید در دانشگاه علوم پزشکی دزفول

د ع پ دزفول

همایش "مهر شکوفایی" ویژه دانشجویان ورودی جدید سال تحصیلی ۹۸-۹۷ با حضور ریاست  دانشگاه علوم پزشکی دزفول برگزار گردید.

به گزارش مفدای دزفول، همایش "مهر شکوفایی" ویژه دانشجویان ورودی جدید سال تحصیلی ۹۸-۹۷ با حضور ریاست  دانشگاه علوم پزشکی دزفول و جمعی از مسئولین این دانشگاه برگزار گردید.

طی این مراسم دکتر پریدار رییس دانشگاه علوم پزشکی دزفول ضمن خوش آمد گویی و تبریک به دانشجویانی که به تازگی وارد این مقطع تحصیلی شده اند گفت: نباید این گونه باشد که تنها قبول شدن و ورود به دانشگاه به عنوان هدف یک دانشجو قرار گیرد بلکه اکنون با توجه به حساسیت رشته های پزشکی در سلامت جان انسان ها، تحصیل و کسب علم در این مقطع نیازمند تلاش و کوششی مضاعف است.

در ادامه این برنامه "دکتر موذن" معاون آموزشی ، تحقیقات و فناوری دانشگاه و نیز  مدیرآموزش آقای مراد پور و دکتر کسانی مدیر پژوهشی دانشگاه به همراه روسای دانشکده ها هرکدام با معرفی خود مسائل آموزشی ، آیین نامه ها و کلیه موارد آموزش دانشجویان را تشریح نمودند.

در حوزه فرهنگی و دانشجویی نیز آقای  مهدی عظیمی مدیر فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی دزفول به تشریح طرح ها و برنامه های کانون ها و تشکل های دانشجویی پرداخت و خانم پاپی سیاه زاده مسایل مربوط به خوابگاه ها ، سرویس های ایاب و ذهاب دانشجویان و تغذیه را به اطلاع دانشجویان رساند.

در پایان این همایش فرهاد سخاوت مدیر مفدای دزفول و مسئول روابط عمومی دانشگاه، خانم وفایی مسئول اداره مشاوره با حضور در جمع دانشجویان سخنانی را بیان داشتند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.