چهارشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۳

معاون دانشجویی فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی تبریز:

روحیه جهادی لازمه ی فعالیت های سازندگی است

دکترآقازاده

معاون دانشجویی فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی تبریز در جلسه هم اندیشی در مورد فعالیت اردوهای جهادی گفت: روحیه جهادی لازمه ی فعالیت هایی است که در راستای سازندگی صورت می گیرد.

به گزارش مفدا تبریز، دکتر محمد آقازاده معاون دانشجویی فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی تبریز در جلسه هم اندیشی در مورد برگزاری اردوهای جهادی گفت: یکی از مهم ترین دارایی های جمهوری اسلامی ایران در دوران جنگ و در اوایل انقلاب روحیه جهادی مردم و مسئولان بود.
وی افزود: ما در جهاد سازندگی گاهی حتی بودجه برای حقوق کارکنان هم نداشتیم ولی صد نفر با همکاری یک دیگر، هم دلی با مردم و روحیه جهادی با یک هدف واحد یعنی سازندگی کشور بهترین ها را رقم زدند؛ البته بیشتر سازندگی ما در بخش عمرانی بود اما سازندگی به پروژه های عمرانی محدود نمی شود.
وی تصریح کرد: فرهنگ ، هنر، بهداشت ، درمان و دیگر بخش ها نیز نیاز به سازندگی دارد، روحیه جهادی لازمه سازندگی است؛ این روحیه جهادی است که باعث حرکت می شود و حرکت ها هم در نهایت منجر به سازندگی می شود.
آقازاده افزود: اعتباری که هم دلی ها دارد وقدرتی که روحیه جهادی همراه با روحیه هم دلی به وجود می آورد بسیار بیشتر از اعتبارات مالی است و تجربه ثابت کرده است که بهترین ها را رقم می زند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.