یکشنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۰:۰۷

«مفــدا ساوه» متولد شد

مفدا متولد شد

صبح سه‌شنبه پنجم مردادماه سال 1395 هجری شمسی مصادف با 26 ژولای 2016 میلادی با حضور وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و جمعی از معاونان و مسؤولان ارشد این وزارتخانه، از 64 وب‌سایت خبری فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت و دانشگاه‌ها و دانشکده‌های علوم پزشکی کشور با عنوان «مفدا» رونمایی شد.

به گزارش مفدا ساوه ، این وب‌سایت‌های خبری بر بستر پایدار و ایمن java طراحی شده‌اند و برای اولین بار در وزارت بهداشت، «اتوماسیون جامع گردش خبر» جهت چرخش سریع و ایمن اخبار فی‌مابین این وب‌سایت‌ها طراحی و تولید شده است.

حجم بسیار وسیع اخبار فعالیت‌ها و برنامه‌های فرهنگی و دانشجویی حادث شده در دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور، این ضرورت را ایجاب کرد که روابط عمومی معاونت فرهنگی، دانشجویی و امور مجلس وزارت بهداشت برای مبادله و انتشار سریع اخبار فعالیت‌ها و رخ‌دادهای دانشگاهی در وب‌سایت خبری این معاونت، به سمت تولید و راه‌اندازی «اتوماسیون جامع گردش خبر» پیش رود.

براین اساس پس از یک‌سال کار مطالعاتی و نیازسنجی از دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور، پنجم مردادماه 95 با حضور وزیر محبوب و پرتلاش دولت تدبیر و امید و برخی از معاونان و مدیران ارشد این وزارتخانه، از 64 وب‌سایت خبری فرهنگی و دانشجویی دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور رونمایی شد.

گفتنی است سایت خبری مفدا ساوه نیز همزمان با افتتاح 64 وب سایت خبری دانشگاههای علوم پزشکی کشور ، به طور رسمی فعالیت خود را زیر نظر معاونت فرهنگی دانشجویی وزارت متبوع آغاز کرد.

برچسب‌ها

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.