یکشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۷

با هدف پیشگیری از آسیب های اجتماعی در استان آذربایجان شرقی؛

معاونت اجتماعی و معاونت دانشجویی فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی تبریز دست به دست هم می دهند

دکتر آقازاده

نشست هم اندیشی معاونت اجتماعی و معاونت دانشجویی فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی تبریز با هدف بررسی زمینه های و زیر ساخت های مشترک برای همکاری در راستای کاهش آسیب های اجتماعی در استان آذربایجان شرقی برگزار شد.

به گزارش مفدا تبریز، نشست هم اندیشی معاونت اجتماعی و معاونت دانشجویی فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی تبریز با حضور دکتر علی اکبر طاهر اقدم معاون اجتماعی دانشگاه، دکتر محمد آقازاده معاون دانشجویی فرهنگی دانشگاه، محمود فیضی مدیر امور فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی تبریز و جمعی از کارکنان معاونت اجتماعی و معاونت دانشجویی فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی تبریز برگزار شد.
هدف از این نشست بررسی زمینه های موجود برای همکاری مشترک و همچنین شناسایی زیر ساخت های دو معاونت در راستای پیشگیری از آسیب های اجتماعی در استان آذربایجان شرقی بود و اعضای جلسه هر کدام به معرفی زیر ساخت ها و پتانسیل های بخش مدیریتی خود در رابطه به پیشگیری از آسیب های اجتماعی پرداختند.
دکتر محمد آقازاده در حاشیه این نشست در گفتگو با خبرنگار مفدا گفت: در این جلسه که با حضور دکتر طاهری اقدم قائم مقام محترم رییس دانشگاه برگزار شد، معاون اجتماعی دانشگاه آمادگی خود را برای مشارکت در توانمند سازی کانون های دانشجویی، تقویت ساختار های موجود و همکاری با دانشجویان در پیشبرد اهداف این کانون ها و پیشبرد اهداف معاونت اجتماعی را اعلام کرد.
وی افزود: معاونت دانشجویی فرهنگی نیز آمادگی خود را برای مشارکت در برنامه های پیشگیری از آسیب های اجتماعی و استفاده از ظرفیت های موجود اعلام کرد و نماینده یا به عبارت دیگر کارشناس مورد تایید خود را جهت هماهنگی امورات مشترک با معاونت اجتماعی ر ا به این معاونت معرفی خواهد کرد.
معاون دانشجویی فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی تبریز عنوان کرد: بر اساس موضوعات مطرح شده در این نشست دو معاونت در برگزاری برنامه های پیشگیری از آسیب های اجتماعی، راه اندازی کمپین های سلامت در حوزه های اجتماعی، راه اندازی کارگاه های توان افزایی روانی در حوزه پیشگیری آسیب های اجتماعی در سطح دانشجویی و کارکنان، در برگزاری همایش های مشترک با محوریت پیشگیری از آسیب های اجتماعی، برنامه ریزی برای دانشجویانی که در معرض آسیب نیستند و به صورت منفعل تحصیل می کنند همکاری خواهند کرد.
وی در آخر گفت: احتمال اینکه تفاهم نامه ای مشترک برای همکاری دو معاونت با یکدیگر بین این دو معاونت تهیه و منعقد شود وجود دارد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.