پنجشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۷ - ۱۶:۲۳

همتایاران سلامت روان دانشکده پرستاری و مامایی با مشاور جدید این دانشکده آشنا شدند

همتایاران‌پرستاری

همتایاران سلامت روان دانشکده پرستاری و مامایی با مشاور جدید این دانشکده آشنا شدند.

 به گزار ش مفدا تبریز، جلسه ای با حضور عرفان نظام دوست مسئول همتایاران سلامت روان دانشگاه علوم پزشکی تبریز و مریم تقوی مشاور جدید دانشکده پرستاری و مامایی با هدف آشنایی اعضای همتایاران سلامت روان دانشکده پرستاری و مامایی با مشاور جدید این دانشکده برگزار شد.
عرفان نظام دوست بر اهمیت شورای همتایاران در دانشکده ها تاکید کرد و گفت: حضور و فعالیت شورا در دانشکده ها بسیار تاثیرگذار است و در تحقق اهداف مشاوره ای مرکز مشاوره و سلامت روانی نقش مهمی را ایفا می نمایند.
وی اظهار داشت: مهم ترین وظیفه شورا فعالیت در زمینه کمک به پیشگیری از آسیب های روانی و اجتماعی دانشجویان و ارجاع دانشجویان در معرض آسیب و آسیب دیده به مشاور دانشکده است همین موضوع بر جایگاه و اهمیت این شورا می افزاید.
وی افزود: امیدواریم با همکاری مناسب ومطلبوب بخش دانشجویی اداره مشاوره با مشاوران مرکز شاهد ارتقا روز افزون سلامت روانی دانشجویان باشیم؛ وی با قدردانی از از همکاری ها واقدامات مشاور سابق دانشکده برای مشاور جدید  آرزوی موفقیت کرد.
همچنین در این جلسه تصمیم بر برگزاری کارگاه «جرات مندی» برای اعضا همتایاران دانشکده پرستاری به مناسبت هفته سلامت روان به عنوان اولین همکاری شورا همتایاران با مشاور جدید گرفته شد . 

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.