پنجشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۲

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه در همایش دانشجویان جدیدالورود عنوان کرد:

دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه در برنامه جامع عملیاتی جزو 8 دانشگاه سرامد کشور است

مرادی

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با بیان اینکه دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه در برنامه جامع عملیاتی یعنی برنامه هایی که وزارت بهداشت برای ما تدوین کرده است با کنترل دقیق ، جزو ۸ دانشگاه سرآمد کشور شده است، گفت: جا دارد به کلیه اساتید ، کارکنان و دانشجویان کوشا دانشگاه به خاطر این افتخار تبریک بگویم.

دکتر محمود رضا مرادی در همایش توجیهی دانشجویان جدید الورود دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: تفاوت رشته های علوم پزشکی با دیگر رشته ها در این است که در کنار تحصیل در دانشگاه و کسب علم ، دانش این حرفه حین کارکردن و تلاش مستمر تکمیل شده و ارتقاء میابد و هنگام فارغ التحصیلی هریک از شما در یک رشته متخصص هستید.

 وی افزود: دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه در برنامه جامع عملیاتی یعنی برنامه هایی که وزارت بهداشت برای ما تدوین کرده است با کنترل دقیق ، جزو ۸ دانشگاه سرآمد کشور شده که جا دارد به کلیه اساتید ، کارکنان و دانشجویان کوشا دانشگاه تبریک بگوییم.

 مرادی با بیان اینکه رتبه ما نسبت به میانه کشوری 24% بالاتر یعنی 84% بوده است، تصریح کرد: این در حالی است که میانه کشوری 60 است و این نشان دهنده این است که دانشگاه ما قابلیت و پتانسیل پیشرفت بیشتری را هم دارد.

وی با بیان اینکه باید از تکنولوژی روز برای رسیدن به ۳ هدف مهم یعنی بهداشت ، درمان و آموزش و پژوهش استفاده کنیم، اظهار کرد: امروز آینده دیروز است و ما که از نسل دیروز هستیم هرکدام در بخشی کار می کنیم و شما باید تلاش کنید امروز آینده خوبی را برای خود رقم بزنید و تنها به فکر مسائل شخصی نباشید و بلکه پیشرفت و تعالی کشور عزیزمان را هم در نظر بگیرید.

مرادی ادامه داد: رعایت اخلاق و رفتار انسانی و اسلامی در محیط کار و برخورد مناسب و توام با احترام با بیماران از جمله الزاماتی است که موجب پیشرفت و تعالی کشور خواهد شد.

 رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: تهذیب نفس و تقویت باورهای خالص دینی و معنوی خود را که خیلی ها سعی در کم رنگ کردن آن را دارند تقویت کنید ؛ دانش بیاموزید و تمام تلاش خود را برای پیشرفت کشور و تبدیل علم به عمل به کار بگیرید.

وی مطالعات اجتماعی، سیاسی و دینی را بسیار مهم و افزود: بدانید ما پرسشگری و مطالبه گری اصولی و محترمانه را از دانشجو انتظار داریم و مطمئن باشید با ارتباط مناسب با مدیران و اساتید پاسخ پرسش های خود را خواهید گرفت.

مرادی ادامه داد: شأن دانشجو بسیار والاست و پدران و مادران شما زحمات زیادی کشیده اند تا شما به اینجا برسید و سعی کنید با پوشش و اخلاق مناسب و دوری از افکار دلسرد کننده شأن خود را حفظ و بالا ببرید.

وی در پایان گفت: امیدوارم خداوند شما را در راهی که شروع کرده اید موفق و مؤید و پایدار کند و در سالهای آتی شاهد بالندگی و حضور مفید و مثمر ثمر شما در عرصه های مختلف در راه تعالی کشور باشیم.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.