چهارشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۵ - ۱۵:۲۶

برگزاری یکصدو چهل و دومین جلسه شورای فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز

شورای فرهنگی اهواز 88%

ورود آلات موسیقی به خوابگاه ها طبق بخشنامه معاون فرهنگی دانشجویی وزارت بهداشت و آیین نامه شورای اسلامی شدن دانشگاه ها بلامانع می باشد.

یکشنبه ۷ آذرماه ۹۵ یکصدوچهل و دومین جلسه شورای فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز با ریاست دکتر اسماعیل ایدنی رئیس دانشگاه و دبیری دکتر ساسان موگهی معاون فرهنگی و دانشجویی و با حضور دیگر اعضای شورا در محل دفتر رئیس دانشگاه تشکیل شد.

دکتر ساسان موگهی با اعلام خبر تشکیل این جلسه گفت: در ابتدای جلسه دکتر حمزه لویی مدیر فرهنگی دانشگاه، شهادت زائران اربعین حسینی در حله عراق و همچنین ایام سوگواری رسول اکرم (ص)، امام حسن مجتبی (ع) و امام رضا (ع) را به حاضرین تسلیت گفت و سپس درخصوص اختصاس امتیاز آموزشی جهت آندسته از کارکنانی که در جشنواره قرآن و عترت حدنصاب های لازم را بدست آورده بودند بحث و نهایتا تصویب شد.

وی با بیان اینکه درخواست دبیر کانون هنرهای نمایشی دانشجویان در خصوص تمرکز کلیه فعالیتهای مربوطه در این کانون، در حضور سعید محمد سلیمانی دبیر کانون هنرهای نمایشی بررسی شد، افزود: دانشگاه تمام تلاش خود را می نماید تا تمامی دانشجویان علاقمند به حوزه های هنری بتوانند با حفظ دوستی ها و در یک فضای رقابتی سالم فعالیت داشته باشند.

دبیر شورای فرهنگی تصریح کرد: درخواست دبیر انجمن اسلامی دانشجویان پیرو خط امام (ره) درخصوص ورود آلات موسیقی به فضای درون خوابگاه ها نیز دستور بعدی جلسه بود که مصوب شد و نهایتا بخشنامه معاون محترم فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در خصوص عدم منع جهت این امر و همچنین آیین نامه شورای اسلامی شدن دانشگاه ها در اینخصوص ملاک عمل قرار گرقته و ورود این آلات در فضای درون خوابگاه ها بلامانع باشد.

موگهی اظهارداشت: در خصوص اجرای زنده موسیقی در سه برنامه متوالی انجمن اسلامی دانشجویان پیرو خط امام (ره) طبق درخواست این انجمن بحث و بررسی شد و با اجرای زنده موسیقی در دو برنامه موافقت شد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.