پنجشنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۵ - ۱۰:۵۵

نگاهی به آیین‌نامه جشنواره بیست و دوم؛

ضوابط و شرایط کلی ثبت‌نام در بیست‌ودومین جشنواره قرآن و عترت دانشگاهیان وزارت بهداشت

آیین نامه اجرایی جشنواره بیست و دوم

آیین‌نامه اجرایی بیست و دومین دوره جشنواره قرآن و عترت دانشگاهیان وزارت بهداشت، در حالی به دانشگاه‌ها ابلاغ شده است که آشنایی با بخش‌های مختلف آن، کمک شایانی به دانشجویان، استادن و کارکنان دانشگاه‌های علوم‌پزشکی می‌کند.

به گزارش مفدا، با پایان بیست و یکمین دوره جشنواره قرآن و عترت دانشگاهیان وزارت بهداشت در مهرماه،  اقدامات اجرایی برای برگزاری دوره بیست و دوم این جشنواره به سرعت کلید خورد و در نخستین گام آیین نامه اجرایی جشنواره همزمان با هفته قرآن و دانشگاه به دانشگاه های علوم پزشکی ابلاغ و سامانه ثبت نام جشنواره نیز آغاز به کار کرد.
در ادامه نگاهی می کنیم به مهمترین ضوابط و شرایط کلی شرکت در این دوره از جشنواره؛

هر داوطلب می‌تواند حداکثر در سه رشته، در سه بخش مجزا(به طور مثال: حفظ ۱۰ جزء، معرّق و احکام) و در یکی از گروه‌های دانشجویان، اساتید و کارکنان شرکت نماید.

تبصره۱: شرکت همزمان در رشته تواشیح و یکی دیگر از رشته‌های بخش آوایی مجاز می‌باشد.

تبصره۲: راهیابی به مرحله سراسری بهداشت در سه رشته و در مرحله ملّی دانشجویان تنها در یک رشته امکان‌پذیر است.

شرط پذیرش دانشگاهیان در جشنواره؛

اساتید: با تأیید معاونت آموزشی دانشگاه.

دانشجویان: اشتغال به تحصیل در زمان ثبت نام در جشنواره.

کارکنان: شامل کارکنان رسمی، پیمانی، قراردادی، طرحی و پاره‌وقتی که حداقل تا پایان سال ۱۳۹۵ با دانشگاه و یا وزارتخانه همکاری داشته و حکم کارگزینی و یا تأییدیه دانشگاه مربوطه را اخذ نمایند.

تبصره: نفرات برتر می‌بایست با تأیید معاون محترم فرهنگی و دانشجویی به مرکز قرآن و عترت اعلام گردد.

۳- دانشجویانی که در یکی از رشته‌های مرحله ملّیِ دوره‌های پیشین، حائز رتبه اول شده‌اند، مجاز به شرکت در همان رشته نخواهند بود.

۴- کارکنان و اساتید حائز رتبه اول در هر یک از رشته‌ها در مرحله سراسری بهداشت، مجاز به شرکت در همان رشته به مدت ۲ سال در جشنواره نمی‌باشند.

۵- دانشجویانی که در یکی از رشته های بخش آوایی در مرحله سراسری وزارت بهداشت رتبه اول را کسب نموده‌ و در مرحله ملّی، حائز رتبه اول نشده‌اند از شرکت در بخش دانشگاهی معاف بوده و در همان رشته مستقیماً به مرحله سراسری بهداشت راه خواهند یافت.

تبصره: ثبت‌نام دانشجویان فوق در جشنواره بیست و دوم ضروری خواهد بود.

یادآور می‌شود، ثبت‌نام در بیست‌ودومین دوره جشنواره قرآن و عترت دانشگاهیان وزارت بهداشت از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی http:\\quran.behdasht.gov.ir همزمان با هفته«قرآن و دانشگاه» آغاز شده است و همچنان ادمه دارد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.