سه‌شنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۳

برگزاری جلسه شورای فرهنگی دانشگاه

شورای فرهنگی

جلسه شورای فرهنگی دانشگاه با حضور اعضا در دفتر ریاست دانشگاه برگزارشد.

به گزارش مفدا ایلام، حجت الاسلام والمسلمین هاشمی مسئول نهاد رهبری در دانشگاه در این جلسه ضمن تبریک هفته دفاع مقدس گفت:دانشگاه محل علم  وتهذیب است وبرای رسیدن به این مسیرصبرو بردباری مسئولین و دانشجویان پایه و اساس است.

وی افزودرفع مشکلات دانشگاه و بهبود وضعیت بهداشتی درمانی مردم خود حرکتی فرهنگی است که به همت دکتر همتی رئیس دانشگاه و معاونین ایشان در حال تحقق است.

 دکتر همتی رییس دانشگاه علوم پزشکی ایلام نیز در این جلسه گفت: با وجود شرایط فعلی کمبود اعتبارات مالی دانشگاه،  با خدمت شبانه روزی معاونین و  سایر همکاران هم اکنون تراز مالی دانشگاه مثبت شده است که امیدواریم با تحقق این امر زمینه خدمات رسانی بیشتر به دانشجویان  فراهم شود.

وی افزود: دانشجویان بخش مهمی از جامعه هستند واجرای برنامه های فرهنگی و آموزشی در کنار ایجاد شورو نشاط در آنان متناسب با رعایت چارچوبها و مقررات امری ضروری است و باعث کاهش آسیبهای اجتماعی می شود.

 وی در ادامه از زحمات همکاران معاونت فرهنگی دانشجویی دانشگاه  برای احرای برنامه های مختلف فرهنگی تشکر کردند.

دکتر استاک معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه نیز در ادامه این جلسه کیفی سازی برنامه های فرهنگی، ایجاد نشاط و شادابی در بین دانشجویان و کارکنان را از برنامه های جدی معاونت دانست و گزارشی از برنامه ها وفعالیتهای انجام شده از ابتدای سال تحصیلی در دانشگاه را ارائه کردند.

فریده محمد زاده مدیر فرهنگی دانشگاه نیز در ادامه ضمن تشکر از دکتر همتی و اعضای هیات رییسه دانشگاه گفت: با مساعدت دکتر همتی و معاونین دانشگاه برنامه های فرهنگی با انسجام بیشتر  و با هدف بهبود وضعیت سلامت روانی دانشجویان و کارکنان در حال اجرا هستند.

 وی افزود: معاونت فرهنگی دانشجویی  با به کارگیری تمامی توان تا پایان سال برنامه های متعددی در دانشگاه برگزار می کند که نیازمند حمایت مالی بیشتر مسئولین دانشگاه در این زمینه هستیم.

تقدیر از برگزیدگان اختتامیه  جشنواره قرآن و عترت (ع) دانشگاه، صدور مجوز راه اندازی کانونهای جدید دانشجویی با عنوان" قلم" و "ایده های برتر"  ، برگزاری محفل انس با قرآن  و تقدیر از نفرات برتر کشوری انجمن های علمی دانشگاه از جمله مصوبات این جلسه بوده است.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.