سه‌شنبه ۹ آذر ۱۳۹۵ - ۱۲:۲۶

تقدیر از واحدهای برتر جشنواره وب سنجی دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی

تقدیر از روابط عمومی معاونت فرهنگی و دانشجویی

با حضور ریاست دانشگاه از واحدهای برتر جشنواره وب سنجی دانشگاه تقدیر شد .

به گزارش مفدا در حاشیه کارگاه «طراحی رسانه های آموزشی در روابط عمومی» از واحدهای برتر جشنواره وب سنجی دانشگاه تقدیر به عمل آمد .

 مدیر آمار و فناوری دانشگاه در این آیین وبومتریک را یکی از ابزارهای وب سنجی عنوان کرد که اخیرا در دنیا مخصوصا در وب سنجی دانشگاه ها و مراکز آموزشی و علمی انجام می شود.

مهندس"حمزه وحیدی فر"اظهار داشت:باید این بحث را پایه ای تر و اساسی تر ببینیم و طبق سخنان ریاست دانشگاه مبنی بر اینکه وب سایت و سایت دانشگاه نشان دهنده هویت و شناسنامه دانشگاه است ، مطالب به روز و لحظه ای با بهترین کیفیت در اختیار کاربران قرار گیرد.

وی گفت:یکی از موضوعاتی که توسط واحد آمار و فناوری اطلاعات پیگیری شد ارزشیابی ‌وب سایت های دانشگاه به صورت خودارزیابی است که این اقدام سالی دو بار در دانشگاه به موازات وب سنجی وبومتریک انجام می گیرد.

به گفته وی این اقدام برای نخستین بار سال گذشته در حوزه معاونت ها  و دانشکده ها انجام گرفت اما امسال تمامی واحد های دانشگاه را تحت پوشش قرار داده است.

وی تاکید کرد:در وب سنجی سال آینده باید بطور جدی تر در راستای ارتقای وب سایت دانشگاه تلاش کنیم.

برپایه این گزارش معاونت های دانشجویی فرهنگی وآموزشی ودانشکده های پرستاری مامایی وپزشکی به عنوان واحدهای برتر معرفی شدند و از مسئولان وب سایت این واحدها تقدیر شد .

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.