دوشنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۷ - ۰۹:۱۳

دانشجوی علوم پزشکی یاسوج از بیمارستان امام سجاد(ع) مرخص شد؛

از کما تا دانشگاه

مسمومیت

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج با اشاره به اینکه وضعیت جسمانی و عمومی دانشجویی که به دلیل مصرف مشروبات الکلی در بیمارستان امام سجاد(ع) یاسوج بستری بود، رضایت بخش است، گفت: این بیمار روز گذشته ار بیمارستان مرخص شد.

دکتر جمشید محمدی روز دوشنبه در گفت وگو با خبرنگار مفدا با بیان این خبر افزود: با بهبودی حال عمومی و هوشیاری این دانشجو و با تصمیم کادر پزشکی، این بیمار که از چند روز در بخش بیمارستان بستری شده بود، این بیمار نهایتا عصر روز یکشنبه از بیمارستان ترخیص شد.

وی گفت: این دانشجو در حال حاضر مشکلی ندارد و به راحتی می‌تواند غذا بخورد. تنها مشکل این دانشجو ضعف در بینایی است. دانشجو جهت تحصیل سر کلاس درس حاضر شده است و در فرصت مناسب، تصمیمات انضباطی در این خصوص این دانشجویان از سوی مسؤولان مربوطه اخذ خواهد شد.

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج با اشاره به ترخیص دو دانشجوی بستری شده در بیمارستان امام سجاد (ع) یاسوج به دلیل مسمومیت ناشی از مصرف مشروبات الکلی گفت: این دو بیمار هفته گذشته از بیمارستان امام سجاد(ع) یاسوج مرخص شدند.

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج در پاسخ به این سؤوال که آیا تصمیم‌گیری‌های انضباطی در خصوص این دانشجویان از سوی مسؤولان اتخاذ شده یا خیر؟ گفت: هنوز در این خصوص تصمیم نکرده‌ایم .اولویت اصلی ما  سلامتی کامل دانشجویان بود که خوشبختانه هر سه دانشجو از بیمارستان مرخص شدند. به هرحال بعد از ترخیص بیمار سوم که خوشبختانه محقق شد، در خصوص مسائل انضباطی تصمیم‌گیری‌های لازم انجام می‌شود. هر چند خانواده‌های این دانشجویان با مراجعه به دانشگاه درصدد خواستار رفع این مشکل هستند واتظار دارند دانشگاه در خصوص فرزندانشان تصمیمات ملایم‌تری داشته باشند.

گفتنی است جمعه ۶ مهرماه  سه نفر از دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی یاسوج به دلیل مصرف مشروبات الکلی دچار مسمومیت و اختلال در وضعیت جسمانی قرار گرفتند که این افراد در بیمارستان امام سجاد(ع) یاسوج بستری شدند که بعد از گذشت یک هفته دو دانشجو بهبود یافته از بیمارستان مرخص شدند و دانشجوی سوم نیز روز گذشته از بیمارستان ترخیص شد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.