یکشنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۷

زمان و محل مسابقات آقایان در مرحله پایانی بیست و سومین جشنواره قرآن و عترت(ع) اعلام شد

برگزاری مسابقات آوایی مرحله پایانی سی و دومین جشنواره ملی قرآن و عترت دانشگاهیان به روایت تصویر ۲

کمیته فنی بیست و سومین جشنواره قرآن و عترت (ع) وزارت بهداشت محل و ساعت برگزاری مسابقات آوایی بیست و سومین جشنواره قرآن و عترت(ع) را در زیبا کنار اعلام کرد.

به گزارش مفدا، کمیته فنی بیست و سومین جشنواره قرآن و عترت(ع) وزارت بهداشت برنامه مسابقات بیست و سومین جشنواره قرآن و عترت(ع) را در زیباکنار اعلام کرد.

بر این اساس این اطلاعیه سالن جام جم مجتمع زیبا کنار محل برگزاری جشنواره در رشته های قرائت(ترتیل و تحقیق) اذان، دعا خوانی و تواشیح برادران است. در این سالن روز پنجشنبه ۱۹ مهر ماه از ساعت ۸ صبح مسابقات تحقیق آقایان برگزار می‌شود. همچنین مسابقات ترتیل آقایان در همین روز از ساعت ۱۴ در این سالن برگزار می‌شود.

روز جمعه ۲۰ مهر ماه مسابقات دعا خوانی آقایان ساعت ۸ صبح، اذان آقایان از ساعت ۱۰ صبح ، و تواشیح از ساعت ۱۴ در محل سالن جام جم برگزار می‌شود.

مسجد امام علی(ع) محل برگزاری رشته های حفظ برادران است. پنجشنبه ۱۹ مهر ماه از ساعت ۸ صبح در مسجد امام علی(ع) مسابقات حفظ کل برادران برگزار می‌شود. ساعت ۱۴ رشته‌های حفظ ۲۰ جزء و حفظ ۱۵ جزء در این محل برگزار می‌شود.

رشته حفظ۱۰ جزء ساعت ۸ صبح و رشته حفظ ۵ جزء ساعت ۱۰ صبح روز جمعه در این مکان برگزار می‌شود.

مرحله نهایی بیست و سومین جشنواره قرآن و عترت(ع) وزارت بهداشت روزهای ۱۸ تا ۲۱ مهر ماه در زیبا کنار به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی گیلان برگزار می‌شود.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.