شنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۷ - ۲۲:۳۷

برگزاری اولین فاز از سومین طرح سنجش سلامت مهرورزی توسط اعضای کانون خیریه CPR مهرورزی

سومین طرح سنجش سلامت مهرورزی

صبح جمعه سیزدهم مهر ماه سال جاری فاز اول سومین طرح سنجش سلامت مهرورزی در دبستان شهید ملاجعفری واقع در محله رسالت زاهدان انجام و به ۵۰ خانواده نیازمند، خدمات رایگان پزشکی، دندان پزشکی، بینایی سنجی، فیزیوتراپی وتغذیه داده شد.

به گزارش زاهدان مفدا -صبح جمعه سیزدهم مهر ماه سال جاری فاز اول سومین طرح سنجش سلامت مهرورزی در دبستان شهید ملاجعفری واقع در محله رسالت زاهدان انجام و به ۵۰ خانواده نیازمند، خدمات رایگان پزشکی، دندان پزشکی، بینایی سنجی، فیزیوتراپی وتغذیه داده شد.
در هر بخش تعدادی از افراد نیز برای معاینات تکمیلی به کلینیک های تخصصی ارجاع داده شدند.
در بخش پزشکی با حضور پزشک عمومی تجویز دارو و درمان های اولیه و یا پیگیری صحت سیر درمان انجام میشد.
در بخش دندان پزشکی معاینه و کشیدن دندان در کلینیک سیار انجام و همچنین برای کودکان وارنیش فلوراید صورت گرفت.
در بخش تغذیه برای اولین بار علاوه بر ارائه رژیم غذایی پیشنهادی بر اساس وسع خانوار، بسته غذایی حاوی این اقلام نیز به آن ها تحویل داده شد.
دکتر علیرضا انصاری مقدم رییس ستاد فعالیت های جهادی دانشگاه و معاون فرهنگی و امور دانشجویی نیز ضمن بازدید از روند طرح و اعطای خداقوت به دانشجویان، مساعدت تمام و کمال مجموعه معاونت را جهت همکاری در چنین طرح هایی اعلام و برای برگزاری هرچه بهتر فازهای بعدی این طرح تاکید ویژه داشت.
لازم به ذکر است فاز اول سومین طرح سنجش با حضور ۴۰ نفر از دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی زاهدان با یک نفر پزشک، یک نفر دندان پزشک یک نفر کارشناس فیزیوتراپی و یک نفر کارشناس بینایی سنجی عصر همان روز به اتمام رسید.
خبرنگار زاهدان مفدا :صالح نیکفرجام

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.