شنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۷ - ۱۶:۱۶

جلسه معارفه دانشجویان جدید الورود علوم پزشکی وارستگان برگزار شد

وارستگان

به همت دانشجویان فعال فرهنگی و واحد روابط عمومی علوم پزشکی وارستگان، مراسم معارفه ی دانشجویان ورودی جدید، با حضور رییس مرکز و معاونین آموزشی، دانشجویی و فرهنگی، پژوهشی و اساتید برگزار شد.

به گزارش مفدا وارستگان، مراسم معارفه دانشجویان ورودی جدید علوم پزشکی وارستگان در فضایی دوستانه برگزار شد. در این جلسه بعد از پخش آیاتی چند از کلام الله مجید و خوش آمدگویی مجری برنامه، طنزی مستند گونه با فضای وارستگان، برای مشاهده حاضرین در برنامه پخش شد و بعد  از آن از دانش آموختگانی که موفق به کسب رتبه های درخشان در کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت شده بودند دعوت شد تا به بیان تجربیات خود از دوران تحصیل در وارستگان بپردازند و به عنوان دانشجوی موفق وارستگان در شفاف سازی مسیر دانشجویان ورودی جدید در چهار سال تحصیلی پیش رویشان نقش آفرینی کنند.

در ادامه برنامه دکتر عبدالرضا وارسته ریاست علوم پزشکی وارستگان، بعد از خوش آمد گویی به دانشجویان ،سخنرانی خود را با عنوان مهارت محوری و توانمند سازی دانشجویان این نسل، این گونه بیان نمودند که: " در وارستگان فرصتی فراهم آمده و بستری مهیا شده است تا در آن دانشجویان بتوانند استعداد های نهفته خود را شکوفا سازند و با شناخت بیش تر خود و استعداد های خود، پله های ترقی را یکی پس از دیگری طی کنند"، ایشان همچنین افزود لازم است تا دانشجویان از فرصت ایجاد شده در این محیط استفاده نموده و در تمام ابعاد مورد نیاز یک انسان امروزی پیشرفت کنند و توانمند باشد.

در قسمت های بعدی برنامه بعد از برگزاری موسیقی زنده توسط اعضای کانون موسیقی، مدیران گروه های آموزشی به جایگاه دعوت شده و هریک از آن ها بعد از معرفی خود، به معرفی رشته مربوط به گروه خود، آینده شغلیو بازار کار آن پرداخته و اساتید هیات علمی هر گروه را به دانشجویان معرفی کردند. بعد از سخنرانی مدیران گروه ها،  از دانشجویانی قبولی آزمون کارشناسی ارشد علوم پزشکی با اهدا هدایایی( کمک هزینه خرید لپ تاپ و تبلت) تقدیر شد.

در ادامه برنامه و بعد از اجرای مسابقه ای با همکاری دانشجویان ورودی جدید، پیمان قهرمانی نماینده دانشجویان وارستگان در سخنرانی ای کوتاه به معرفی کانون های فعال مرکز پرداخت و از دانشجویان علاقه مند دعوت کرد تا با توجه به زمینه مورد علاقه خود، در کانون ها به سایر دانشجویان مرکز بپیوندند.

در انتهای برنامه مراسم روپوش پوشان توسط اساتید مشاور، همزمان با قرائت سوگندنامه توسط دکتر باقری عضو هیات موسس علوم پزشکی وارستگان، برگزار شد و جلسه معارفه با گرفتن عکس یادگاری به اتمام رسید.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.