شنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۷

برگزاری همایش فصل نو فصل همدلی ویژه دانشجویان ورودی جدید دانشگاه علوم پزشکی مشهد

کریمی مشهد

همایش فصل نو فصل همدلی ویژه دانشجویان ورودی جدید دانشگاه علوم پزشکی مشهد با هدف آشنایی دانشجویان با فعالیت‌های فرهنگی برگزار شد.

به گزارش مفدا مشهد، همایش فصل نو فصل همدلی ویژه دانشجویان ورودی جدید سال تحصیلی ۹۸ -۹۷دانشگاه علوم پزشکی مشهدبرگزار شد.

صبح امروز پنجشنبه ۱۲ مهر ۹۷ دانشجویان ورودی جدید داشگاه علوم پزشکی مشهد از ساعت ۸ صبح در تالار رازی واقع دانشکده بهداشت این دانشگاه دور هم جمع شدند تا ازنزدیک به سخنان رییس این دانشگاه گوش فرا دهند.

در این مراسم که علاوه بر رییس دانشگاه، مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری و معاونین آموزشی و فرهنگی دانشجویی نیز حضور داشتند دانشجویان نو ورود پس از استماع نوای ملکوتی قرآن، به احترام نام بلند آوازه ایران به پا خواستند و همگی یک صدا سرود مقدس جمهوری اسلامی ایران را زمزمه کردند، قرائت صلوات خاصه امام رضا (ع) توسط دانشجویان روح معنوی خاصی به همایش بخشید.

در ادامه دکتر محمدرضا دارابی در جمع دانشجویان حاضر شد و طی سخنانی ورود این عزیزان را به دانشگاه علوم پزشکی مشهد تبریک گفت و خواستار بهره مندی هر چه بیشتر ایشان از فضای علمی آموزشی و فرهنگی دانشگاه شد.

خیر مقدم مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری و معاون آموزشی دانشگاه نیز در برنامه های همایش گنجانده شده بود.

با توجه به اینکه یکی از اهداف برگزاری این همایش، ایجاد فضای مناسب جهت آشنایی با فعالیت های فرهنگی دانشجویان و تقویت روحیه گروهی برای شرکت در برنامه‌های مختلف فرهنگی دانشگاه بود، در خلال برنامه‌های این آیین، کلیپ‌هایی از فعالیت کانون‌ها و انجمن‌های علمی  و تشکل‌های دانشجویی در سالن همایش به نمایش در آمد.

لازم به ذکر است؛ علاوه بر نمایش کلیپ‌های عملکرد تشکل‌ها و کانون‌ها، دانشجویان ورودی جدید پس از پایان مراسم از غرفه‌های ایجاد شده در محوطه دانشکده بازدید به عمل آوردند و از نزدیک با فعالیت‌های کانون‌های فرهنگی هنری و تشکلهای دانشجویی آشنا شدند.

دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه، مدیریت شاهد و امور ایثارگران، تربیت بدنی دانشگاه، اداره مشاوره و سلامت روان دانشگاه و مفدا مشهد نیز جهت معرفی فعالیت‌های خود غرفه‌هایی در محوطه بیرونی تالار داشتند.

گفتنی است؛ همزمان با برگزاری این همایش، والدین دانشجویان نو ورود نیز در تالار ابن سینا حضور بهم رساندند و از نزدیک با پنل از پیش تعیین شده در جریان برنامه های دانشگاه در خصوص فرزندان خود قرار گرفتند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.