چهارشنبه ۱۱ مهر ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۴

رئیس اداره تبلیغ و ترویج فعالیت‌های قرآنی وزارت بهداشت:

دانشگاه علوم پزشکی همدان زیرساخت های سخت افزاری و نرم افزاری مناسبی برای میزبانی از جشنواره قرآن و عترت را دارد

مصاحبه همدان

مسئول دبیرخانه جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: خوشبختانه دانشگاه علوم پزشکی همدان از نظر سخت افزاری و نرم افزاری شرایط مناسبی را برای این میزبانی دارد و امیدواریم سال آینده شاهد برگزاری این رویداد بزرگ فرهنگی وزارت بهداشت در همدان باشیم.

رئیس اداره تبلیغ و ترویج فعالیت‌های قرآنی و مسئول دبیرخانه جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در گفت‌وگو با مفدا همدان، اظهار داشت: فراخوانی مبنی بر اعلام تمایل برای میزبانی از جشنواره قرآن و عترت، از جانب وزارتخانه به دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور ارسال شد و یکی از دانشگاه هایی در همان ابتدا آمادگی خود برای برگزاری دوره بعد این رویداد مهم فرهنگی را اعلام کرد دانشگاه علوم پزشکی همدان بود.

«حسین همتی» در ادامه هدف از این سفر یک روزه به همدان را بررسی ظرفیت ها و توانمندی های این دانشگاه علوم پزشکی خواند و اضافه کرد: در بازدیدی که امروز از بخش های مختلف این مجموعه صورت گرفت خوشبختانه دانشگاه همدان از نظر سخت افزاری و نرم افزاری شرایط مناسبی را برای این میزبانی دارد.

وی تصریح کرد: دانشگاه علوم پزشکی همدان سالن های خوب و فاخری داشته که بدون شک می تواند در پوشش کامل و مناسب برنامه های این جشنواره کشوری موثر باشد.

مسئول دبیرخانه جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت با بیان اینکه خوابگاه های دانشجویی این دانشگاه نیز شرایط مساعدی برای استقبال از شرکت کنندگان در این جشنواره را دارند یادآور شد: هدف از برگزاری جشنواره قرآن و عترت دانشگاهیان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی آشنا کردن دانشجویان، اساتید و کارکنان با مفاهیم دینی، قرآنی و معارف اهل بیت علیهاسلام است.

وی در ادامه با اشاره به اینکه هر سال شاهد ارتقای این جشنواره فرهنگی هستیم بیان داشت: بیش از ۶۳ هزار نفر در جشنواره امسال شرکت کرده که نسبت به جشنواره ها و فعالیت هایی که در مراکز آموزش عالی و وزارت بهداشت برگزار می شود قابل توجه است.

همتی خاطرنشان کرد: این جشنواره در ۶ بخش و ۴۲ رشته برگزار شده که این مهم نشان از گستردگی فعالیت های این برنامه دارد و هر فرد با هر توانایی در حوزه قرآن و عترت می تواند در این جشنواره حضور داشته باشد.

وی همچنین با اشاره به اینکه جشنواره بیست و چهارم، تابستان سال آینده برگزار خواهد شد اذعان داشت: امیدواریم سال آینده شاهد برگزاری این رویداد بزرگ فرهنگی وزارت بهداشت در همدان باشیم.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.