چهارشنبه ۱۱ مهر ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۹

کانون فعالیت های جهادی و گروه جهادی شهید محمدخانی؛

اردوی تابستانه جهادی چاهک خاتم برگزار کرد

جهادی

این اردو از تاریخ یکشنبه ۱۸ الی سه شنبه ۲۰ شهریور ماه برگزار شد

به گزارش مفدا؛ منطقه فعالیت اردو در  روستاهای چاهک ، شهریاری ، بختیاری و هاشم آباد شهرستان خاتم با حضور
46 جهادگر در اردو ، با حضور رشته های علوم پزشکی از جمله : پزشکی ، دندانپزشکی ، پرستاری ، مامایی ،داروسازی ،  هوشبری ، اتاق عمل ، بهداشت و ... در 4 کارگروه حرفه ای: پزشکی، دندانپزشکی، بهسازی، رنگ آمیزی و فرهنگی برگزار شد


کارگروه پزشکی، در طول 3 روز کاری به صورت 2 شیفت صبح و عصر 180 نفر پذیرش و ویزیت شدند.در دو روز اول خدمات غربالگری و ویزیت پزشک عمومی ارائه شد و بیماران نیازمند خدمات تخصصی زنان و زایمان، به متخصص ارجاع شدند و بیماران ارجاع شده در روز سوم اردو توسط متخصص زنان و زایمان ویزیت شده و خدمات لازم به ایشان ارائه شد.

کارگروه فرهنگی، شامل 15 نفر از جهادگران بود و کارگاه هایی  در زمینه های فرهنگی و آموزشی و هنری برای گروه های سنی کودک و نوجوان پرداختند.


کارگروه دندانپزشکی، اقدامات درمانی و پیشگیرانه توسط کارگروهی 6 نفره از جهادگران دندانپزشک ، در طول 3 روز کاری و در 2 شیفت صبح و عصر برای حدود 500 نفر،و با استقرار تجهیزات و وسایل دندانپزشکی در درمانگاه چاهک انجام شد.

کارگروه بهسازی و رنگ آمیزی
 9 نفر از جهادگران به رنگ آمیزی و طراحی طرح های متناسب با گروه سنی کودکان و نوجوانان در دو مدرسه دبستان و تزیین کلاس ها ، نمازخانه ،کتابخانه و... پرداختند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.