چهارشنبه ۱۱ مهر ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۱

در هفته دفاع مقدس

از ایثارگران بیمارستان موقوفه خلیلی شیراز تقدیر به عمل آمد

تقدیر از ایثارگران

در ایام هفته دفاع مقدس، توسط مدیران بیمارستان موقوفه خلیلی شیراز از ایثارگران شاغل در این مرکز آموزشی و درمانی تقدیر به عمل آمد.

بنابه گزارش مفدا شیراز، مقارن با هفته دفاع مقدس و به منظور تجلیل از رزمندگان و ایثارگران شاغل در مرکز درمانی و آموزشی خلیلی شیراز، با حضور مدیران و مسئولین این بیمارستان و رزمندگان شاغل در سالن کنفرانس مدیریت برگزار گردید.

مدیر مرکز آموزشی و درمانی خلیلی شیراز، هدف از برگزاری این آئین را ارج نهادن به رشادت های رزمندگان در طول ۸ سال دفاع مقدس عنوان نمود و گفت: اگر چه جنگ ۸ ساله رو در رو با دشمن به پایان رسیده اما نبرد همچنان به قدرت خود باقی است بلکه شکل آن عوض شده و به جنگ اقتصادی، فرهنگی، سیاسی تبدیل شده است.

رضا ملک نسب خاطر نشان کرد: شکل نوین این نبردها سخت تر از جنگ نظامی بوده و نیازمند از خودگذشتگی، حضور در صحنه و مراقبت از فضای سیاسی، اقتصادی و فرهنگی است.

او با اشاره به اهتمام دشمن و همکاری برخی از کشورهای مرتجع منطقه برای ضربه زدن و منزوی نمودن ایران اسلامی، ادامه داد: ما امروز با هر تفاوت سلیقه و تنوع نگرش، اگر یکپارچگی و اتحاد خود را حفظ کنیم و بدنبال آرمانهای مقدس نظام جمهوری اسلامی باشیم هیچ خللی به کشور وارد نخواهد شد و اجازه ندهیم فضای ناامیدی برکشور غالب شده و اتحاد و یکپارچگی تنها راه برون رفت از این مبارزه خواهد بود.

در پایان این نشست و با حضور رابط ایثارگران این مرکز آموزشی و درمانی، لوح تقدیر و هدایای ایثارگزان در این بیمارستان تقدیم حضور گردید.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.