سه‌شنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۷

تعمیر و مرمت خوابگاه های دانشجویی دانشگاە علوم پزشکی کردستان

تعمیر و مرمت خوابگاه های دانشجویی دانشگاە علوم پزشکی کردستان

خوابگاه های دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی به منظور رفاه حال دانشجویان تعمیر و مرمت شد.

به گزارش مفدا کردستان ، چند سالی است که خوابگاه های دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی کردستان در تابستان تعمیر و مرمت می شوند ، امسال نیز همانند سنوات گذشته درست  بعد از تخلیه خوابگاه ها، تعمیرات وخرید  تجهیزات مجموعه خوابگاه ها در دستور کار معاونت قرار گرفت.
مدیر امور دانشجویی در رابطه با این خبر با اشارە به هدف از انجام این تعمیرات، گفت: کسب رضایت دانشجویان و فراهم کردن محیطی آرام در خور شان دانشجویان از اهداف اصلی انجام این اقدامات بوده است.
دکتر ابراهیمی افزود: تکمیل و ادامه تجهیز خوابگاه تازه ساخت ۲۲گولان که در سال گذشته به مجموعه خوابگاههای دانشجویی دانشگاه  باظرفیت اسمی ۳۰۵ نفر افزوده شده است، هم اکنون تعداد ۳۰۳ نفر دانشجو ی پسر را در رشته های مختلف در خود اسکان داده است از کارهای صورت گرفته در تابستان ۹۷ بود.
وی بیان کرد: در  تابستان سال جاری تجهیزات و امکانات مورد نیاز برای این خوابگاه تهیه ، نصب و یا دراختیار دانشجویان ساکن در آن قرارگرفت که از آن جمله می توان به خرید دو عدد اجاق گاز جهت آشپزخانه های خوابگاه ، دو عدد جارو برقی و ۵ دستگاه یخچال برای اتاق هایی که فاقد یخچال بودند، اشاره نمود.
دکتر ابراهیمی اظهارداشت: در خوابگاه پسران رازی واقع در مجموعه آپارتمانهای ادب هم علاوه بر تعمیرات اساسی شامل سقف ، سرویس های بهداشتی و تعویض سیستم لوله کشی اب گرم و سرد ، نیز اقدام به موکت و فرش سوئیت ها و تعویض دیگ بخارآب گرم موتورخانه گردیده است .
مدیر امور دانشجویی خاطرنشان کرد: خوابگاههای توحید، استیجاری بعثت (پسران)، شهید ورمقانی و فاطمیه دو (خواهران) نیز جاهایی که نیاز به تعمیر و مرمت داشته کامل لکه گیری و مرمت شده است . 
وی همچنین افزود: جهت خوابگاه مولوی یک دستگاه دیگ بخار با هزینه ی بالغ بر دویست و پنجاه میلیون ریال خریداری شده که در اسرع وقت جایگزین دیگ بخار فرسوده قبلی خوابگاه خواهد شد.
دکتر ابراهیمی بیان کرد: خرید و تهیه ۲۳ دستگاه یخچال به منظور جایگزین نمودن با یخچال های کهنه و مستعمل دراتاق ها، خرید ۱۵ دستگاه اجاق گاز ،۱۳دستگاه جاروبرقی ،۱۵۰ عدد میز و صندلی مطالعه و از دیگر اقداماتی است که صورت پذیرفته است تا بخشی از کمبود تجهیزات و امکانات خوابگاههای دانشجویی جبران گردد .

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.