دوشنبه ۹ مهر ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۸

دبیر علمی استارتاپ ویکند «سایکاپ» معرفی شد

استارتاپ ویکند سایکاپ

مهدی جعفری به عنوان دبیر علمی نخستین رویداد جامع تخصصی روانشناسی، سلامت روان و علوم رفتاری (سایکاپ) معرفی شد.

به گزارش مفدا، به نقل از ستاد خبری جشنواره رسانه‌های دیجیتال سلامت، مهدی جعفری، پزشک، متخصص روانشناسی سلامت و عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی به عنوان دبیر علمی نخستین رویداد جامع تخصصی روانشناسی، سلامت روان و علوم رفتاری (سایکاپ) تعیین شد.

رویداد سایکاپ، ۱۴ تا ۱۶ آذر ماه جاری در محورهای آموزش و ارتقای سلامت روانی اجتماعی آحاد جامعه، توسعه مهارت‌های زندگی فردی و اجتماعی مبتنی بر سبک زندگی اسلامی- ایرانی، پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی با دریافت خدمات پیشگیرانه، مداخلات درمانی و... در ارائه خدمات روانشناختی به بیماران یا سایر مخاطبان خاص برگزار خواهد شد.

استارتاپ ویکند سایکاپ، یکی از چند استارتاپی است که خروجی آن‌ها در شتابدهنده دیجیتال سلامت مستقر است و پیش رویداد آن همزمان با برگزاری جشنواره رسانه های دیجیتال سلامت کلید می خورد.

نخستین جشنواره رسانه‌های دیجیتال سلامت به ریاست سید محمدهادی ایازی و دبیری امیرحسین اسدی، با شعار «نبض اجتماعی شدن سلامت» از سوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و با همکاری موسسه آوای هنر سلامت ۲۵ و ۲۶ مهرماه سال جاری برگزار می‌شود. فراخوان و کلیه اخبار و اطلاعات جشنواره رسانه‌های دیجیتال سلامت در سایت www.hdmf.ir قابل دسترسی است.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.