دوشنبه ۹ مهر ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۷

ثبت نام فراخوان

فراخوان

ثبت نام فراخوان بیست و هفتمین جشنواره دانشجوی نمونه سال 1397 ثبت نام بیست و هفتمین جشنواره دانشجوی نمونه در راستای انتخاب نخبگان و ارج نهادن به علم اندوزان دهم مهرماه سال جاری آغاز می‌شود.

ثبت نام بیست و هفتمین جشنواره دانشجوی نمونه در راستای انتخاب نخبگان و ارج نهادن به علم اندوزان دهم مهرماه سال جاری آغاز می‌شود.

جشنواره انتخاب دانشجوی نمونه کشور هر ساله با هدف الگوسازی دانشجویان نمونه، ترویج فرهنگ علم‌آموزی و پژوهش‌گری، ارتقاء انگیزه فعالیت‌های علمی و فرهنگی در میان دانشجویان، تشویق دانشجویان به پرورش همزمان ابعاد متخلف شخصیت در حوزه آموزش، پژوهش، فرهنگی و اخلاقی و هدایت دانشجویان برتر به تولید محصولات متنوع علمی-پژوهشی (مقالات، تالیف کتب، طرح‌های پژوهشی برگزار می‌شود.

 دانشجویان به منظور شرکت در این رویداد می توانند از تاریخ دهم لغایت بیست و چهارم مهرماه سال جاری با مراجعه به وب سایت: www.nemooneh.behdasht.gov.ir در این رویداد ثبت نام کنند.

دانشجویان علاقه‌مند بر اساس سوابق پژوهشی، آموزشی و فرهنگی خود در سال آخر منتهی به جشنواره مورد داوری قرار خواهد گرفت و مزایایی همچون جوایز نقدی، امکان ادامه تحصیل بدون آزمون، امکان استفاده از جوایز بنیاد ملی نخبگان، حمایت از ایده‌ها و طرح‌های دانشجویان نمونه و... برای برگزیدگان در نظر گرفته خواهد شد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.