شنبه ۷ مهر ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۲

مراسم معارفه دانشجویان ورودی جدید دانشکده علوم توانبخشی

توانبخشی اصفهان

مراسم معارفه دانشجویان ورودی ۹۸-۹۷ روز چهارشنبه چهارم مهرماه ۹۷ در تالار نفیس واقع در ساختمان آفرینش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان با حضور مسئولین، اساتید و دانشجویان دانشکده علوم توانبخشی برگزار شد.

به گزارش مفدا اصفهان این مراسم با تلاوت آیاتی از قرآن کریم و سرود جمهوری اسلامی آغاز شد. در این مراسم دکتر فاطمه درخشنده ریاست دانشکده علوم توانبخشی در خصوص جایگاه و مسئولیت  رشته های توانبخشی در جامعه سخنانی ایراد نمود و سپس دکتر سعید فرقانی معاون آموزشی و فرهنگی دانشجویی در ارتباط با قوانین آموزشی و وظایف دانشجویان در حیطه آموزش سخن گفت، دکتر لیلا قسیسین مسئول کمیته تحقیقات دانشجویی به معرفی نقش و وظایف این کمیته پرداخت  و به اهمیت پژوهشهای علمی دانشجویان تاکید کرد.

آخرین سخنران دکتر فریدفر مسئول مشاوره و راهنمایی دانشگاه بود وی در خصوص مقررات دانشگاه و جایگاه و نقش مرکز مشاوره دانشجویان سخن گفت.
سپس دانشجویان به کلاس هایی که از قبل آماده شده بود راهنمایی شدند و با توجه به رشته، با مدیر گروه خود آشنا شدند.
در پایان مسئول آموزش در خصوص مقررات آموزشی دانشکده و مسئول روابط عمومی و مدیر اجرایی مجله پژوهش در علوم توانبخشی در راستای آشنایی و آگاهی بیشتر دانشجویان، درخصوص وب سایت دانشکده، مجله پژوهش در علوم توانبخشی، روابط عمومی و امور رفاهی دانشکده  توضیحاتی در رابطه با این قسمت‌ها به دانشجویان ارائه نمود. این مراسم از ساعت ۱۰ صبح آغاز و ساعت ۱۴ پایان یافت.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.