شنبه ۷ مهر ۱۳۹۷ - ۰۸:۳۱

برگزاری جلسات توجیهی با عنوان"تعامل با والدین" برای دانشجویان جدیدالورود دانشگاه علوم پزشکی ایلام

نشست مشاوره

به همت اداره مشاوره معاونت فرهنگی دانشجویی دانشگاه جلسات توجیهی با عنوان "تعامل با والدین" برای دانشجویان جدیدالورود دانشگاه برگزار شد.

به گزارش مفدا ایلام، مدیر دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی ایلام گفت: به همت کارشناسان اداره مشاوره معاونت، جلسات توجیهی با عنوان" تعامل با والدین" در سالن توسعه معاونت آموزشی دانشگاه برگزارشد که با استقبال گسترده والدین نیز روبه روشد.

فرزاد سلیمانی  اضافه کرد: در این جلسات که به مدت دو روز و در زمان ثبت نام دانشجویان برگزارشد توسط کارشناسان اداره مشاوره مباحث تخصصی مشاوره بیان شد.

وی ادامه داد: عمده موضوعات ارائه شده در این جلسات شامل،  روش‌های کنار آمدن با تغییرات و بالاخص زندگی دانشجویی و خوابگاهی و تعامل با همکلاسی و هم خوابگاهی و مدیریت آن توسط والدین، معرفی فرصت‌ها و چالش‌های فراروی دانشجویان در دانشگاه و نحوه توسعه شخصیت فردی و اجتماعی آنان، آشنایی با اصول برنامه ریزی و ارتباط والدین با دانشجویان، تقویت و حفظ ارتباط والدین با دانشجویان در حین تحصیل در دانشگاه، آشنایی والدین با شرایط دانشجو ومحل تحصیل در دانشگاه، معرفی اداره مشاوره و امکانات آن و بیان شیوه های سازگارشدن والدین و دانشجویان جدیدالورود با محیط جدید دانشگاه بوده است .

سلیمانی مدیر دانشجویی دانشگاه اضافه کرد: همچنین در طول مدت ثبت نام دانشجویان جدیدالورود، اداره مشاوره معاونت  خدمات مشاوره و راهنمایی را نیز به والدین و دانشجویان جدیدالورود ارائه کردند. 

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.