چهارشنبه ۴ مهر ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۹

برگزاری مراسم تکریم و معارفه رئیس دانشکده بهداشت

تودیع

مراسم تکریم و معارفه رئیس دانشکده بهداشت دانشگاه علوم پزشکی کردستان با حضور رئیس، معاون آموزشی، مدیران و جمع کثیری از کارکنان و اعضای هیئت علمی دانشگاه در سالن جلسات دانشکده بهداشت برگزار گردید.

در این مراسم رئیس دانشگاه علوم پزشکی کردستان ضمن قدردانی از زحمات دکتر امید گیاهی در دوران تصدی این پست، انتصاب دکتر رضا رضایی را بعنوان سرپرست جدید دانشکده بهداشت تبریک گفت

دکتر سیامک واحدی تصریح کرد: دانشکده بهداشت یکی از مهمترین رسالت ها را در دانشگاه بر عهده دارد و در این زمینه آموزش و پژوهش مقوله های مرتبط با پیشگیری در سطوح مختلف آن، از جمله این رسالت هاست که خوشبختانه در سال های اخیر دانشکده بهداشت دانشگاه در زمینه های مختلف از جمله پژوهش رشد قابل ملاحظه ای حاصل کرده است که بدین خاطر از اساتید و مسئولان این دانشکده قدردانی می گردد.

در ادامه رئیس سابق دانشکده بهداشت ضمن بیان خلاصه ای از عملکردهای دانشکده در دوران تصدی خویش، ابراز داشت: ایجاد هماهنگی و مشارکت همه افراد در تصمیمات کلان دانشکده و رشد تعداد دانشجویان و نیز قبولی آنان در مقاطع تحصیلی بالاتر و همچنین رشد تعداد مقالات به چاپ رسیده در مجلات معتبر علمی- پژوهشی داخلی و بین المللی از جمله دست آوردها است.

سپس، سرپرست جدید دانشکده بهداشت نیز در این مراسم، گفت: امیدوارم بتوانم روحیه تعاون و همکاری و نیز روند پیشرفت های دانشکده را حفظ و ارتقا دهم.

دکتر رضا رضایی، افزود: لازم است به پیشرفت دانشکده به صورت همه جانبه نگاه کرد و انشاالله سعی خواهم کرد رشته های مختلف بهداشتی به صورت موازی پیشرفت نماید.

در ادامه رئیس دفتر نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه گفت: یکی از مهمترین شاخص های مدیریتی در یک سیستم، شاخص های عدالت مدیریتی است که انتخاب رئیس دانشکده بهداشت مصداق همین مقوله است زیرا از میان اعضای هیئت علمی خدوم دانشکده انتخاب شده است.

وی گفت :مدیریت یک پست حساس است و باید افرادی که برای این پست انتخاب می گردند دارای خصوصیات قاطعیت، تعامل، هنر، دانش، اراده و دلسوزی باشند که خوشبختانه مدیر جدید دانشکده دارای این خصایص است.

در پایان این مراسم با اهداء لوح از زحمات دکتر امید گیاهی تقدیر و تشکر به عمل آمد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.