سه‌شنبه ۳ مهر ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۲

در آغاز سال تحصیلی جدید:

آغاز متفاوت ماه مهر برای کودکان بستری در بیمارستان آنکولوژی امیر

کودکان سرطانی

کودکان مبتلا به سرطان بیمارستان آنکولوژی امیر، همراه با دیگر دانش آموزان ایرانی به استقبال ماه مهر رفتند.

به گزارش مفدا شیراز، سرپرست مدیریت بیمارستان آنکولوژی امیر، با بیان اینکه بیماری برای کودکان مبتلا به سرطان، به معنی بازماندن از تحصیل نیست و تلاش شده تا شمیم مهر، در فضای بیمارستان هم متراکم شود، گفت: در همین راستا، اتاق ‌های بیمارستان نیز رنگ کلاس درس گرفتند و تخت‌های بستری، به مثابه نیمکت کلاس شدند تا کودکان مبتلا به سرطان در دوران درمان، از روند عادی زندگی دور نشده و مانند هر کودک دیگری برای زندگی پرامید در آینده آماده شوند.

«امیرحسین گنج کریمی» ادامه داد: به بهانه آغاز سال تحصیلی، با برگزاری مسابقه نقاشی با موضوع ماه مهر، شور و هیجان در کودکان زنده شد و بسته های لوازم التحریر به آنان اهدا گردید تا شوق آموختن در وجودشان پویاتر شود.

«روح الله پناهی» مددکار بیمارستان امیر گفت: نیکوکاران عرصه سلامت، کودکان مبتلا به سرطان بیمارستان امیر را با حمایت درمانی و رفاهی یاری می‌ دهند تا ضمن رسیدن به سلامتی، کیفیت زندگی آنها به خاطر سرطان آسیب نبیند.

او افزود: قهرمانان کوچک مبارزه با سرطان در مدت درمان تا رسیدن به سلامتی، با روحیه ای پر امید در مسیری گام بر می دارند که بیاموزند سرطان، قابل درمان است و پایان زندگی نیست.

برچسب‌ها

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.