سه‌شنبه ۳ مهر ۱۳۹۷ - ۰۸:۳۴

در این هفته:

برپایی نمایشگاه هفته دفاع مقدس در دانشکده مدیریت و اطلاع رسانی پزشکی

نمایشگاه دفاع مقدس

این نمایشگاه در طبقه سوم دانشکده مدیریت و اطلاع رسانی پزشکی دانشگاه علوم پزشکی شیراز بر پا شده و تا روز هفتم مهر ماه جاری ادامه خواهد داشت.ورود و بازدید از این نمایشگاه برای کلیه کارکنان، اساتید و دانشجویان این دانشگاه آزاد می باشد.

خاطرات سال های دفاع مقدس با برپایی نمایشگاه، در دانشکده مدیریت و اطلاع رسانی پزشکی شیراز، گرامی داشته شده است.

 به گزارش مفدا شیراز، دکتر «محمودرضا پیروی» رئیس دانشکده مدیریت و اطلاع رسانی پزشکی با اعلام خبر برپایی این نمایشگاه در طبقه سوم این دانشکده، گفت: نمایشگاه هفته دفاع مقدس با همکاری معاونت فرهنگی دانشجویی و بسیج دانشجویی، از روز سی و یکم شهریور آغاز شده و تا هفتم مهر ماه جاری ادامه دارد.

 او افزود: در این نمایشگاه مجموعه کتاب های دوران دفاع مقدس و خاطرات شهدا و رزمندگان به نمایش گذاشته شده و به صورت امانت در اختیار بازدید کنندگان قرار  می گیرد.

  «پیروی» نمایش تصاویری از رزمندگان و شهیدان هشت سال دفاع مقدس و روزنامه دیواری هایی در رابطه با شهدای علوم پزشکی در دوران جنگ را که با مشارکت دانشجویان تهیه شده است، از دیگر موضوعات این نمایشگاه عنوان کرد.

 رئیس دانشکده مدیریت و اطلاع رسانی پزشکی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، همچنین از برگزاری مسابقات کتبی دفاع مقدس در این دانشکده خبر داد و از اساتید، کارکنان و دانشجویان برای بازدید از نمایشگاه دعوت کرد.

برچسب‌ها

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.