شنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۶

اداره ی مشاوره وسلامت روان دانشگاه علوم پزشکی جهرم به مناسبت هفته بهداشت روان برگزار می کند

اداره ی مشاوره وسلامت روان دانشگاه علوم پزشکی جهرم به مناسبت هفته بهداشت روان برگزار می کند

جلسه مشاوره ای سلامت روان با محوریت برنامه ریزی وهماهنگی هفته بهداشت روان و با هدف ارتقاء سلامت روانی کارکان و دانشجویان در دانشگاه علوم پزشکی جهرم برگزار شد .

به گزارش مفدا- جهرم " جلسه مشاوره ای سلامت روان با محوریت برنامه ریزی وهماهنگی جهت هفته بهداشت روان باحضور مدیران معاونت فرهنگی دانشجویی در محل مدیریت دانشجویی برگزار شد.

در این جلسه که در تاریخ ۹۷/۰۶/۲۷  برگزار شد جوادقاسمی، مدیرمشاوره و سلامت روان دانشجویی دانشگاه به اهمیت حوزه های مختلف بهداشت روان وتاثیر آن بر کارکنان ودانشجویان اشاره کرد.

وی با تأکید بر اهمیت مشاوره و سلامت روان بر رفتار های اجتماعی و حضور پر رنگ کارکنان و دانشجویان در اجتماع عنوان داشت : برنامه ریزی جهت هفته بهداشت روان و معرفی اداره مشاوره به کارمندان و دانشجویان در قالب برنامه های شاد و مفرح برای مدیریت اداره مشاوره از اهمیت ویژه ای برخوردار است. وحیده قائمی فر کارشناس مشاوره و سلامت روان دانشجویی دانشگاه در ادامه سخنان مدیر اداره مشاوره به تشریح برنامه های هفته سلامت روان پرداخت.

درپایان مدیران معاونت فرهنگی دانشجویی، جهت برگزاری هرچه بهتر و پربارتر برنامه های این مناسبت  با ارائه پیشنهاداتی تبادل نظر کردند.

لازم به ذکر است که برنامه های هفته بهداشت روان متعاقبا اعلام خواهد شد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.