شنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۷ - ۰۷:۳۲

معاون توسعه دانشگاه علوم پزشکی قزوین عضو هیأت امنای صرفه جویی ارزی وزارت بهداشت شد

دکتر یوسفی

با ابلاغ دکتر سید حسن هاشمی، وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، دکتر مهدی یوسفی، معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهدشتی - درمانی قزوین، عضو هیأت امنای صرفه جویی ارزی در معالجه بیماران وزارت بهداشت شد.

در ابلاغ وزیر بهداشت که روز 24 شهریور 1397 صادر شد، برای اعضای جدید در تأمین نیازمندی های دانشگاه های علوم پزشکی کشور و ایجاد ساز و کار مناسب برای انسجام هرچه بیشتر فعالیت های اقتصادی وزارت بهداشت، آرزوی موفقیت شده است.

هیأت امنای صرفه جویی ارزی در معالجه بیماران، پنج عضو دارد که توسط وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی منصوب می شوند و با سه هدف، ایجاد زمینه معالجه همه بیماران در داخل کشور و بی نیاز کردن کشور از اعزام بیمار برای معالجه به خارج کشور، کاهش وابستگی علمی و فنی در زمینه مداوای بیماری های بیماران  و صرفه جویی ارزی فعالیت می کند.

ایجاد هرگونه تسهیلات برای واحدهای درمانی داخل کشور و تجهیز آن ها، بهبود کیفی و کمی امکانات مراکز آموزشی - درمانی داخل کشور و اعزام متخصصان پزشکی و پیراپزشکی و حرفه ای وابسته برای دوره های أموزشی، از جمله وظایف و ماموریت های این هیأت است.

روابط عمومی دانشگاه با تبریک این انتصاب، برای دکتر یوسفی در مسؤولیت جدید -که نشان از شایستگی ایشان دارد-؛ آرزوی توفیق و سلامتی دارد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.