دوشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۳

در چهارمین نشست سرلسری مدیران شعب دانشگاهی مفدا:

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی گناباد و دبیر منطقه شمال شرق /حذف کار دانشجویی دلیلی بر کاهش انگیزه در دانشجویان

چهارمین نشست سراسری مدیران شعب دانشگاهی مفدا به روایت تصویر

در روز نخست این نشست که 25 شهریور در سالن همایش‌های بین‌المللی رازی دانشگاه علوم پزشکی ایران برگزار شد، حسین توکلی حذف کار دانشجویی را دلیلی بر کاهش انگیزه در دانشجویان دانست.

به گزارش مفدا گناباد، در نخستین روز از چهارمین نشست سراسری مدیران شعب دانشگاهی مفدا که یکشنبه ۲۵ شهریورماه در سالن همایش‌های بین‌المللی رازی دانشگاه علوم پزشکی ایران برگزار شد، حسین توکلی مدیر روابط عمومی معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی گناباد و دبیر منطقه شمال شرق، به تشریح اقدامات و فعالیت‌های انجام شده پرداخت.

در ابتدا مدیر روابط عمومی معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی گناباد و دبیر منطقه شمال شرق، گفت: این منطقه شامل دانشگاه‌های علوم پزشکی مشهد، خراسان شمالی، خراسان جنوبی، تربت حیدریه، اسفراین، تربت جام و گناباد است.

وی به برگزاری نشست مدیران مفدا در منطقه شمال شرق پرداخت و ادامه داد: در سال گذشته موفق به برگزاری دو نشست با موضوعات آموزشی برای مدیران مفدا در این منطقه شدیم.

مدیر شعبه گناباد مفدا، ابراز داشت: در سال گذشته دو نشست با پرداختن به مباحث آموزشی برگزار و تلاش شد تا گواهی‌های این دو نشست در زمان خود در اختیار شرکت کنندگان قرار داده شود.

در ادامه توکلی حذف کار دانشجویی را دلیلی بر کاهش انگیزه در دانشجویان دانست و گفت: تجهیزات و امکانات در برخی دانشگاه‌ها به اندازه کافی نیست و باید تلاش کرد تا حق مسئولیت برای مدیران مفدا در دانشگاه‌ها در نظر گرفته شود.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.