سه‌شنبه ۲ آذر ۱۳۹۵ - ۱۵:۴۹

برجام و پسابرجام در «بخش ویژه» جشنواره « تیتر ۱۰»/انتخاب «نویسندگان برتر» برای اولین بار

نشریات دانشجویی تیتر 10 ب

در بخش ویژه «دهمین دوره جشنواره رسانه و مطبوعات» موضوعاتی نظیر «بررسی فرصت‌ها و آسیب‌های طرح تحول سلامت»، «نقد و بررسی آسیب‌های اجتماعی ( اعتیاد، فقر، طلاق و مشکلات ازدواج، فساد و ...)»، «برجام؛ پسابرجام و تعامل عزتمندانه با جهان» و ... جهت تولید آثار مرتبط معرفی شده‌اند. در این جشنواره برای اولین‌بار نویسندگان برتر از میان سایر برگزیدگان انتخاب می‌شوند.

به گزارش مفدا، در این دوره از جشنواره به با عنوان «تیتر ۱۰ » شناخته می‌شود،  شرکت‌کنندگان در سه بخش اصلی شامل «آثار برگزیده» ، « نشریات برگزیده» و «فضای مجازی» و همچنین در «دو بخش ویژه و نویسندگان برتر» به رقابت می‌پردازند. در «بخش ویژه جشنواره تیتر ۱۰» موضوعاتی نظیر «چگونگی بسط گفتگو محوری و تعامل بین سلایق مختلف جامعه با وجود حفظ وفاق ملی و اخلاق اسلامی»، «بررسی فرصت‌ها و آسیب‌های طرح تحول سلامت»، «نقد و بررسی آسیب‌های اجتماعی ( اعتیاد، فقر،  طلاق و مشکلات ازدواج، فساد و ...)» ، «اقتصاد مقاومتی؛ الگوی اسلامی - ایرانی پیشرفت با توجه ویژه به آینده ایران اسلامی»، «برجام؛ پسابرجام و تعامل عزتمندانه با جهان» و «محیط زیست با رویکرد اسلامی، انسانی» جهت تولید آثار مرتبط معرفی شده‌اند.

در این جشنواره که با هدف ظرفیت‌سازی در فعالان و علاقمندان نشریات دانشجویی جهت ارتقای روزنامه‌نگاری تخصصی از طریق معرفی چهره‌های مؤثر این گونه نشریات به جامعه رسانه‌ای کشور و توسعه کمی و کیفی نشریات دانشجویی برگزار می‌شود، کلیه دانشجویان شاغل به تحصیل کشور شامل دانشجویان دانشگاه‌های تابعه وزارتین بهداشت و علوم و دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی، حضور خواهند داشت.

همچنین در این جشنواره برای اولین‌بار بخشی به عنوان «نویسندگان برتر» به جشنواره نشریات دانشجویی اضافه شده است. در این بخش نویسندگان برتر از میان کسانی که سه اثر در سه موضوع از موضوعات بخش ویژه ارسال کرده باشند، انتخاب می‌شوند.

گفتنی است، متقاضیان شرکت در « جشنواره نشریات دانشجویی تیتر ۱۰ » فرصت دارند از ۱۰ آذرماه جاری تا ۱۵ دی‌ماه، نسخه الکترونیکی آثار خود را از طریق وب‌سایت دبیرخانه دهمین دوره جشنواره رسانه و نشریات دانشجویی به نشانی www.titr۱۰.ir  بارگذاری کنند. مرحله نهایی این جشنواره از ۲۶ بهمن‌ماه تا ششم اسفند سال جاری توسط معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت برگزار می‌شود.

برای دریافت دستورالعمل برگزاری دهمین دوره جشنواره رسانه و نشریات دانشجویی کشور اینجا کلیک کنید.

اخبار مرتبط

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.