سه‌شنبه ۲ آذر ۱۳۹۵ - ۱۴:۳۰

در دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویر احمد؛

سمینار حل تعارضات زناشویی برگزار شد+عکس

سمینار حل تعارضات زناشویی برگزار شد+عکس

سمینار حل تعارضات زناشویی به منظور ارتقا سطح سلامت زندگی زناشویی و ارائه راهکارهایی برای حل تعارضات جهت پرسنل دانشگاه علوم پزشکی استان برگزار شد.

رئیس اداره مشاوره و سلامت روان دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویر احمد از برگزاری سمینار حل تعارضات زناشویی در این دانشگاه خبر داد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج؛ الهام رحیمی افزود: سمینار حل تعارضات زناشویی به منظور ارتقا سطح سلامت زندگی زناشویی و ارائه راهکارهایی برای حل تعارضات جهت پرسنل دانشگاه علوم پزشکی استان برگزار شد.
وی با اشاره به حضور پرشور پرسنل دانشگاه  در این برنامه، تصریح کرد: در این سمینار دکتر نازنین هنرپروران؛ متخصص زوج درمانی و بازرس سازمان نظام روانشناسی استان فارس به بیان مطالبی در زمینه مشکلات زناشویی و ارائه راهکار مناسب در این خصوص پرداخت.
برگزاری سمینار حس مجهول دلبستگی
رئیس اداره مشاوره و سلامت روان دانشگاه علوم پزشکی استان همچنین به برگزاری سمینار حس مجهول دلبستگی جهت دانشجویان این دانشگاه اشاره ای  داشت و گفت: هدف از برگزاری این سمینار آشنایی دانشجویان با حس وابستگی، عشق و تعهد بوده است.
بر پایه این گزارش؛ اداره مشاوره و سلامت روان دانشگاه علوم پزشکی استان کارگاهی با عنوان شناسایی و درمان اختلال های جنسی و با حضور روانشناسان دانشگاه علوم پزشکی استان برگزار کرد.
به گزارش وب دا؛ سمینارهای حل تعارضات زناشویی، حس مجهول دلبستگی و کارگاه شناسایی و درمان اختلال های جنسی با حضور  متخصص زوج درمانی و بازرس سازمان نظام روانشناسی استان فارس، پرسنل و دانشجویان در سالن دکتر کنعانی دانشکده پزشکی یاسوج برگزار شد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.