سه‌شنبه ۲ آذر ۱۳۹۵ - ۱۱:۰۱

بیانیه ریاست دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی لارستان به مناسبت یوم الله ۱۳ آبان

دانشکده علوم پزشکی لارستان

به گزارش مفدا لارستان، به مناسبت گرامیداشت یوم الله ۱۳ آبان دکتر عاطفه رئوفی ریاست دانشکده علوم پزشکی بیانیه ی به شرح ذیل ایراد نمودند: بازخوانی و تببین مستمر رخدادها و حوادث آموزنده و عبرت انگیز جوامع ضرورتی اجتناب ناپذیر و نیازی حیاتی برای ملت ها به شمار می رود و وقایع الهام بخش سیزدهم آبان‌ماه در تاریخ انقلاب اسلامی در شمار این رخدادها محسوب و از اهمیت فراوانی برخوردار است.

به گزارش مفدا لارستان، به مناسبت گرامیداشت یوم الله ۱۳ آبان دکتر عاطفه رئوفی ریاست دانشکده علوم پزشکی بیانیه ی به شرح ذیل ایراد نمودند:
بازخوانی و تببین مستمر رخدادها و حوادث آموزنده و عبرت انگیز جوامع ضرورتی اجتناب ناپذیر و نیازی حیاتی برای ملت ها به شمار می رود و وقایع الهام بخش سیزدهم آبان‌ماه در تاریخ انقلاب اسلامی در شمار این رخدادها محسوب و از اهمیت فراوانی برخوردار است.
قیام اباعبدالله حسین در تمام تاریخ و زمان ها الهام بخش مبارزه با ظلم و فساد و بی عدالتی است. همانطور که نزدیک به ۴ دهه گذشته دانش آموزان مسلمان انقلابی این مرز و بوم دست به کاری بزرگ زدند و با مشت هایی گره کرده، در مقابل رژیم شاهنشاهی و مستبد آن زمان ایستادند و دماغ استکبار جهانی که مصداق بارز آن امریکا است به خاک مالیدند، امروز نیز فرزندان محمد (ص)درجای جای این کره خاکی از ایران و بحرین و یمن و سوریه و عراق ، دوباره سیلی برق آسایی را به شیطان بزرگ خواهند زد و به فضل الهی نخواهند گذاشت که نقشه های شوم آمریکا و استکبار برای به انقیاد کشیدن ملل آزاده و استکبارستیز جهان به ثمر بنشیند .
امروز به فضل الهی شعار ” مرگ برآمریکای ملت ایران در همه جا فراگیر شده است. فراگیر شدن شعار “مرگ بر امریکا” در سطوح ملی، منطقه‌ای و جهانی که از مظاهر اصلی “قدرت ملی” و “عمق استراتژیک جمهوری اسلامی” بشمار می‌رود، محصول عملکرد انقلابی‌ ملت ایران در مبارزه با نظام سلطه و استکبار و نماد تام و تمام آن یعنی آمریکای شرور و جنگ افروز بوده و همواره سیاست‌های ظالمانه دولت مستکبر، غیرقابل اعتماد و عهد شکن ایالات متحده در قبال جامعه‌ بشری از جمله ایران اسلامی را به گونه‌ای الهام بخش و عبرت آموز یادآوری می‌کند.
ضمن دعوت از اقشار و آحاد مختلف ملت عاشورایی ایران بویژه نسل جوان و دانش‌آموزان انقلابی برای حضور پرشور، معنوی و گسترده در راهپیمایی سراسری ۱۳ آبان ماه و طنین‌انداز کردن شعارهای “هیهات مناالذله” ،”مرگ بر آمریکا” و نمایش سازش‌ناپذیری خود در برابر دشمن تأکید کرده است: ملت ایران که انقلاب اسلامی خود را براساس راهبردهای عاشورای حسینی باور داشته و برای پاسداری از آن، شهیدان فراوانی تقدیم کرده است، همچنان پیوند خود را با عاشورا و کربلا حفظ و به تأسی از مولا و رهبر سازش‌ناپذیر خود امام خامنه‌ای عزیز (مدظله‌العالی) در برابر نظام سلطه ایستاده و آماده است در صورت تکلیف طومار یزیدیان زمان را بر هم چیند. دانش آموزان بسیجی بسان اسلاف انقلابی و جان برکف خود در صفوف مقدم این خروش الهی ملت سترگ و مجاهد ایران اسلامی، ضمن اعلام انزجار از دشمن شماره یک مظلومین جهان ، بی اعتمادی خود را به دول استکباری بویژه آمریکای جنایتکار به گوش همه جهانیان خواهند رساند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.